Komentāri

Par Maira Brieža pretinieku Pasaules Boksa padomes (WBC) pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) titula cīņā kļuvis Vācijas bokseris Marko Huks, kuru dēvē par ”vācu mašīnu”, trešdien pavēstīja latvieša pārstāvji. Cīņa tiks aizvadīta Vācijā nākamā gada 18.martā vai 1.aprīlī.

Kā lēmusi WBC, brits Tonijs Beljū ir saglabājis WBC pasaules čempiona jostu, kas viņam ļaus pēc cīņas smagsvaru kategorijā ar Deividu Heju atgriezties pirmajā smagajā svarā un aizvadīt cīņu ar Brieža un Huka dueļa uzvarētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Briedis ir obligātais pretendents uz WBC čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā, bet pašreizējais titula īpašnieks Beljū no Lielbritānijas izvēlējies nākamā gada 4.martā tikties ar tautieti Heju. Beljū cīņu pret Heju aizvadīs smagākajā svara kategorijā, līdz ar to Briedim nozīmēts cits pretinieks.

Video: Briedis iepriekšējā cīņā sakauj Valiliju

“Briedis un Huks cīnīsies par pagaidu čempiona titulu, kas Beljū dod iespēju saglabāt tiesības uz čempiona jostas aizstāvēšanu, ja viņš pēc cīņas ar Heju izvēlēsies atgriezties pirmajā smagajā svarā. Tautas valodā runājot, WBC atvērusi divus vakantus titulus, taču īstais čempions tik un tā būs jānosaka,” aģentūrai LETA teica Brieža pārstāvis Raimonds Zeps.

Foto: Brieža cīņa ar angļu bokseri

Hukam pašlaik pieder arī Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempiona josta. Patlaban 32 gadus vecais Huks profesionālajā boksā aizvadījis 44 cīņas, kurās ticis pie 40 uzvarām, 27 no tām noslēdzot ar nokautu, bet vienā duelī tika fiksēts neizšķirts. Iepriekšējo cīņu Huks aizvadīja 19.novembrī, kad pret ukraini Dmitro Kučeru veiksmīgi nosargāja savu IBO čempiona jostu.

Video: Marko Huks darbībā

Huks jeb Muamers Hukičs dzimis Serbijā, bet astoņu gadu vecumā viņa ģimene pārcēlās uz Vāciju, tiekot pie šīs valsts pilsonības. Tikmēr pašlaik 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis 21 profesionālajā cīņā, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl