Briedis pret Huku necīnīsies un briest cīņai Anglijā

Pievienot komentāru
Briedis pret Huku necīnīsies un briest cīņai Anglijā
Foto: LETA ()

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis necīnīsies pret pazīstamo vācieti Marko Huku, taču tā vietā viņš rudenī plāno cīnīties Anglijā pret kādu vietējo bokseri, aģentūrai LETA sacīja latviešu sportista pārstāvis Raimonds Zeps.

Pašlaik 31 gadu vecajam Hukam, kurš profesionālajā boksā ir aizvadījis 43 cīņas, izcīnot 39 uzvaras (27 ar nokautu), atbilde piedāvājumam cīnīties ar Briedi bija jāsniedz pagājušajā nedēļā, taču viņš no šādas iespējas atteicies. Līdz ar to Latvijas bokseris un viņa pārstāvji nolēmuši mēģināt sarunāt cīņu pret kādu angļu bokseri, turklāt duelis norisinātos Anglijā.

Briedis šobrīd ir obligātais pretendents uz Pasaules Boksa padomes (WBC) pasaules čempiona jostu pirmajā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijā, taču vismaz tuvākajā laikā viņš cīņu par titulu neaizvadīs, jo pašreizējais čempions brits Tonijs Beljū ar latvieti cīnīties negrib un cenšas šogad sarunāt dueli pret kādu neobligāto pretendentu, kas turklāt būtu krietni ienesīgāka.

Tiesa, Beljū vēl neesot atradis nākamo pretinieku, bet, kā norādīja Zeps, Brieža pārstāvji nelolo ilūzijas un uz cīņu ar viņu tuvākajā laikā necer.

Tomēr jebkurā gadījumā Briedis līdz nākamā gada martam aizvadīs cīņu par WBC titulu, jo to paredz organizācijas noteikumi.

Šobrīd nav zināms, kad Latvijas bokseris aizvadīs savu nākamo dueli, kā arī vēl nav skaidrības, vai nākamā būs reitinga cīņa vai arī tajā Briedis aizstāvēs savu WBC Sudraba jostu.

Briedis par obligāto pretendentu uz WBC pasaules čempiona jostu kļuva maija vidū, kad Rīgā ar tehnisko nokautu pieveica Olanrevaju Durodolu no Nigērijas.

Pašlaik 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 20 profesionālajās cīņās, 17 gadījumos pretiniekus nokautējot.

Foto