Briedis pirms svarīgās cīņas ar Peresu aizvada atklāto treniņu

0 Komentāru
Briedis pirms svarīgās cīņas ar Peresu aizvada atklāto treniņu
Foto: F64

Pasaules boksa padomes (WBC) titula īpašnieks pirmajā smagajā svarā Mairis Briedis pirms Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņas ar kubieti Maiku Peresu piektdien ”SMS Credit.lv sporta centrā” aizvadīja atklāto treniņu.

Brieža un Peresa cīņa notiks sestdien, 30.septembrī Arēnā Rīga, un tajā Briedis aizstāvēs arī savu Pasaules boksa padomes (WBC) titulu 1.smagajā svarā. 31 gadu vecais Peress līdz šim ir aizvadījis 25 profesionālās cīņas, kurās izcīnījis 22 uzvaras, reizi cīnījies neizšķirti un piedzīvojis divus zaudējumus.

Video: Maira Brieža atklātais treniņš pirms cīņas ar Maiku Peresu

“Šoreiz sagatavošanās posms bijis citādāks, jo pirmoreiz gatavojāmies kreilim. Viss bija citādāk. Daudz maz iepazinu kreiļus, jo vairāk par trim raundiem iepriekš nebiju ar viņiem boksējies, esam daudz ko jaunu iemācījušies,” norādīja Briedis.

Foto: Maira Brieža atklātais treniņš pirms cīņas ar Maiku Peresu

“Peress ir viltīgs un pieredzējis bokseris, bet visu redzēsim ringā,” uzsvēra Latvijas vadošais bokseris.

Briedis atklāja, ka pirms viņa iepriekšējās cīņas pret Vācijas bokseri Marko Huku bijusi liela spriedze, jo duelis bijis par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionu jostu, kamēr šoreiz mačs ar Peresu ievadīs vien turnīra sākumu.

Latvijas sportists pauda prieku, ka cīņa notiks savu skatītāju priekšā, jo tas viņam dod priekšrocību tieši emocionālā ziņā.

“Savukārt pret nigērieti Olanrevaju Durodolu pirmie trīs raundi bija ļoti smagi, un, pateicoties faniem, varēju saņemties,” sacīja Briedis.

“Gaidāmajā nedēļā būs daudzi publisku pasākumu, bet mēģināsim tos izbaudīt,” nedēļu pirms cīņas ieskicēja bokseris.

Jau vēstīts, ka boksa vēsturē nebijušā turnīrā astoņi labākie pirmā smagā svara bokseri izslēgšanas sacensību formātā cīnīsies ne tikai par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostām.

Patlaban 32 gadus vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Iepriekšējo dueli viņš aizvadīja 1.aprīlī, kad Dortmundē pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma 12 raundu cīņā uzveica vietējo favorītu Marko Huku un kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižākajām kategorijām, kļūstot par WBC čempionu.

Tikmēr Peress ir 2004.gada pasaules junioru čempions, bet profesionālajā ringā 31 gadu vecais bokseris izcīnījis 22 uzvaras, 14 no tām noslēdzot ar nokautu, vienu reizi cīnījies neizšķirti un cietis divus zaudējumus. Iepriekšējo cīņu viņš aizvadīja jūnijā, pēc 29 sekunžu ilga dueļa nokautējot slovāku Viktoru Biščaku. Pirms tam viņš cīnījās smagajā svarā, 2015.gada maijā cīņā par WBC sudraba jostu piekāpjoties Aleksandram Povetkinam.

Pasaules boksa supersērijas uzvarētājs iegūs leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu. Tāpat paredzams, ka viņš saņems WBA, WBC, WBO un IBF čempionu jostas pirmā smagā svara kategorijā.

Viena cīņa supersērijā jau notikusi, kurā ukrainis Oleksandrs Usiks uzvarēja Marko Huku no Vācijas, iekļūstot pusfinālā. Tajā Usiks tiksies tieši ar Brieža un Peresa cīņas uzvarētāju.

Tikmēr otrā zarā IBF čempions Murats Gasijevs no Krievijas mērosies spēkiem ar poli Kšištofu Vlodarčiku, bet WBA čempions Juniers Dortikosa no Kubas cīnīsies ar krievu Dmitriju Kudrjašovu, kurš ir obligātais pretendents uz Briedim piederošo WBC čempiona jostu.

0 Komentāru