Briedis: Par savu sniegumu neesmu 100% apmierināts

Pievienot komentāru
Briedis: Par savu sniegumu neesmu 100% apmierināts
Foto: LETA ()

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis ir starp tiem sportistiem, kuri daudz nerunā, bet sevi labāk pierāda ar darbiem, pēc sestdien gūtās uzvaras pār Saimonu Valiliju teica latvietis.

Jau ziņots, ka Briedis sestdien Liverpūlē trešajā raundā ar tehnisko nokautu pieveica britu Valiliju, sagādājot viņam pirmo zaudējumu desmit aizvadītajās cīņās.

“Par savu sniegumu neesmu 100% apmierināts, jo ir lietas, ko vēl nepieciešams mainīt,” interneta televīzijas kanālam pastāstīja Briedis.

Briedis sestdien cīnījās boksa šova ietvaros, kur galvenais notikums turpat Liverpūlē ir mājinieka un Pasaules Boksa padomes (WBC) pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijas čempiona jostas īpašnieka Tonija Beljū duelis ar amerikāni B.Dž.Floresu.

Video

Tieši Briedim, kurš ir WBC jostas obligātais pretendents, nākamajā cīņā būs jāspēkojas par titulu pret šī dueļa uzvarētāju. Titulcīņa Briedim ir jāaizvada līdz marta beigām.

“Ar Beljū neesmu daudz runājis un nepazīstu viņu pārāk labi. Ir bokseri, kuri runā daudz un ir tādi, kuri nerunā. Esmu starp tiem, kuri daudz nerunā, sevi labāk pierādu ar darbiem,” noteica latvietis, piebilstot, ka nevēlas prognozēt, vai var pieveikt Beljū. “Par to pirms cīņas nerunāju, jo tas ir bokss un vajag būt piesardzīgiem.”

Pašlaik 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 21 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.