Briedis: Es nekļūstu jaunāks, tāpēc darīšu visu, kas ir manos spēkos

2 komentāri
Briedis: Es nekļūstu jaunāks, tāpēc darīšu visu, kas ir manos spēkos
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis vēlas izmantot viņam piešķirto otro iespēju sacensties arī otrajā Pasaules boksa supersērijas sezonā, pirms sestdien gaidāmās cīņas neslēpa latvietis.

Briedis sestdien ASV pilsētā Čikāgā aizvadīs boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu ar Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, spēkojoties pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) ietvaros.

Pirmajā supersērijas sezonā Briedis pusfinālā piekāpās vēlākam čempionam Oleksandram Usikam no Ukrainas.

“Man ir dota otrā iespēja, vēlos to izmantot. Es to darīšu, un redzēsim, cik tālu mani tā aizvedīs. Katrs bokseris šajā turnīrā ir citādāks. Šis man ir ļoti liels pārbaudījums – gan psiholoģiski, gan fiziski,” portālā “Boxing247.com” citēts 33 gadus vecais Briedis, kurš duelī pret Gevoru tiek uzskatīts par favorītu. “Man vēl pie daudz kā ir jāstrādā, lai kļūtu labāks. Es arī nekļūstu jaunāks, tāpēc darīšu visu, kas ir manos spēkos.”

“Fiziski šobrīd jūtos labi – rādītāji arī ir labi. Tagad pats svarīgākais ir ar Dieva palīdzību strādāt smagi ar visu manu boksa tehniku. Gribu parādīt, uz ko esmu spējīgs,” pirms cīņas Čikāgā teica Briedis.

Tikmēr latvieša pretinieks Gevors pirms gaidāmā dueļa izvēlējās spilgtākus izteicienus.

“Cīņa pret Briedi būs smaga. Viņš ir favorīts un ļoti labs bokseris. Briedim ir laba skola un sitiena spēks. Viņš ringā daudz domā, bet uzskatu, ka esmu gudrāks,” izteicās 28 gadus vecais Gevors. “Darīšu visu iespējamo, lai uzvarētu. Cīnos pēc stratēģijas: sit un neļauj, lai tev iesit. Tādam ir jābūt boksam.”

Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Iepriekšējo dueli latvietis aizvadīja jūlijā, pārliecinoši pēc punktiem uzvarot francūzi Brandonu Delorjē.

Tikmēr Gevors karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām gūstot ar nokautu. Viņš iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada septembrī, kad uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu.

Supersērijas pusfinālā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar poli Kšištofu Glovacki vai krievu Maksimu Vlasovu, kuri savstarpēju cīņu arī aizvadīs sestdien Čikāgā.

2 komentāri