Briedis: Arī Čikāgas arēnā ceru dzirdēt latviešu līdzjutēju atbalstu

0 Komentāru
Briedis: Arī Čikāgas arēnā ceru dzirdēt latviešu līdzjutēju atbalstu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis cer, ka sestdien Čikāgā Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā varēs dzirdēt latviešu fanu atbalstu.

Briedis sestdien ASV pilsētā Čikāgā aizvadīs boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu ar Vācijas pārstāvi Noelu Mikaeljanu, spēkojoties pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) ietvaros. Abi bokseri cīnīsies par Pasaules Boksa padomes (WBC) Dimanta jostu. Iepriekš šonedēļ Mikaeljans pauda, ka esot gudrāks par Briedi.

“Viņš zina vairāk valodas nekā es, tāpēc viņš ir gudrāks par mani,” ceturtdien preses konferencē jokoja Briedis. “Bet bokss – tas ir pavisam kaut kas cits. Boksa supersērijas dalībniekiem ir paveicies, jo šajā kategorijā ir tūkstošiem sportistu, bet tikai astoņiem ir iespēja piedalīties turnīrā.”

“Ļoti smagi trenējāmies, bija labi sparingi. Amerikā visiem patīk dzirdēt savstarpējus apvainojumus starp bokseriem, bet visu redzēsim ringā. Šobrīd neko nevaru pateikt par cīņu, viss noskaidrosies sestdien,” pauda Briedis.

Abu bokseru duelis norisināsies “UIC Pavilion” arēnā, kur vietas ir aptuveni 9500 skatītājiem.

“Ceru, ka uz cīņu atnāks arī vietējie latvieši un sagaidu, ka varēšu dzirdēt viņu atbalstu,” uz Čikāgas latviešu atbalstu cer Briedis.

Tikmēr Mikaeljans pauda gandarījumu, ka ticis pie iespējas cīnīties šajā turnīrā.

“Nevaru sagaidīt sestdienu. Briedim bija labas cīņas pret Oleksandru Usiku un Maiku Peresu. Visu cieņu viņam, taču arī esmu labs bokseris,” uzsvēra Mikaeljans.

Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Iepriekšējo dueli latvietis aizvadīja jūlijā, pārliecinoši pēc punktiem uzvarot francūzi Brandonu Delorjē.

Tikmēr Mikaeljans karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām gūstot ar nokautu. Viņš iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada septembrī, kad uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu.

Supersērijas pusfinālā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar poli Kšištofu Glovacki vai krievu Maksimu Vlasovu, kuri savstarpēju cīņu arī aizvadīs sestdien Čikāgā. Abi bokseri cīnīsies par Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pagaidu čempiona jostu.

Skaties Usika – Beljū un Brieža – Mikaeljana cīņas HD tiešraidē TVPlay Premium!

0 Komentāru