Bricim un Bendikai 12.vieta Eiropas čempionāta jaukto pāru stafetē

0 Komentāru
Bricim un Bendikai 12.vieta Eiropas čempionāta jaukto pāru stafetē
Foto: LETA ()

Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika un viņas treneris Ilmār Bricis svētdien Polijā izcīnīja 12.vietu Eiropas čempionāta jaukto pāru stafetes sacensībās.

Sacensības Bendika iesāka ne pārāk sekmīgi un pirmajās divās šaušanās kopā kļūdījās trīs reizes, stafeti Bricim nododot 14.pozīcijā starp 22 komandām. Bricis savā pirmajā etapā kļūdījās vien reizi, bet Bendika otrajā izgājienā trasē aizvēra visus desmit mērķus, kas Latvijai pēc trim etapiem ļāva pacelties uz desmito pozīciju.

Tomēr pēdējā posmā Bricis izmantoja četras rezerves patronas un Latvija līdz finišam atkāpās uz 12.pozīciju.

Sacensībās uzvaru guva septiņas rezerves patronas izmantojusī Krievija, kuras sastāvā bija Jevgēņijs Garaņičevs un Darja Virolainena, par 6,3 sekundēm apsteidzot Norvēģiju, bet par 13,9 sekundēm – Poliju.

Tikmēr Latvija finišā atpalika minūti un 55 sekundes.

Ar šīm sacensībām Latvijas starti Eiropas čempionātā noslēgušies, jo vēlāk svētdien gaidāmajā jauktajā stafetē tā nestartēs.

Kā vēstīts, Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja bronzas medaļu 12,5 kilometru iedzīšanas distancē, bet Bendikai labākais rezultāts bija septītā vieta 15 kilometru individuālajā distancē.

0 Komentāru