Komentāri
Brazīlijas policija izmeklē iespējamu balsu pirkšanu Rio olimpiādes rīkošanas tiesību iegūšanai
EPA

Brazīlijas policija veikusi kratīšanu Brazīlijas Olimpiskajā komitejā un tā vadītāja mājās, kurš vadīja Riodežaneiro kampaņu 2016. gada olimpisko spēļu tiesību iegūšanai.

Policija saka, ka kratīšanas ir iespējamas balsu pirkšanas izmeklēšanas sastāvdaļa, kam esot spēcīgi pierādījumi. Izmeklēšanā iesaistījusies arī Francijas un ASV policija. Olimpiskās komitejas vadītājs Karloss Nuzmans esot izjautāts un viņa pase ir konfiscēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

72 gadus vecais Nuzmans vada komiteju kopš 1995. gada gada un vadīja Riodežaneiro olimpiādes organizēšanas komiteju.

Nuzmans ir apsūdzēts kā balsu pirkšanas shēmas starpnieks, kuras mērķis bijis ietekmēt ietekmīgu Starptautiskās Olimpiskās komitejas locekli, kurš 2015. gadā arestēts par apsūdzībām korupcijā, tostarp Krievijas dopinga skandāla piesegšanu.

Pats Nuzmans notikušo nav komentējis, taču viņa advokāts izteicies, ka viņa klients ir nevainīgs.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja savā paziņoja vēsta, ka ir iepazinusies ar medijos esošo informāciju un darīs visu, lai iegūtu pilnvērtīgus faktus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl