Komentāri
Brazīlijas policija izmeklē iespējamu balsu pirkšanu Rio olimpiādes rīkošanas tiesību iegūšanai
EPA

Brazīlijas policija veikusi kratīšanu Brazīlijas Olimpiskajā komitejā un tā vadītāja mājās, kurš vadīja Riodežaneiro kampaņu 2016. gada olimpisko spēļu tiesību iegūšanai.

Policija saka, ka kratīšanas ir iespējamas balsu pirkšanas izmeklēšanas sastāvdaļa, kam esot spēcīgi pierādījumi. Izmeklēšanā iesaistījusies arī Francijas un ASV policija. Olimpiskās komitejas vadītājs Karloss Nuzmans esot izjautāts un viņa pase ir konfiscēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

72 gadus vecais Nuzmans vada komiteju kopš 1995. gada gada un vadīja Riodežaneiro olimpiādes organizēšanas komiteju.

Nuzmans ir apsūdzēts kā balsu pirkšanas shēmas starpnieks, kuras mērķis bijis ietekmēt ietekmīgu Starptautiskās Olimpiskās komitejas locekli, kurš 2015. gadā arestēts par apsūdzībām korupcijā, tostarp Krievijas dopinga skandāla piesegšanu.

Pats Nuzmans notikušo nav komentējis, taču viņa advokāts izteicies, ka viņa klients ir nevainīgs.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja savā paziņoja vēsta, ka ir iepazinusies ar medijos esošo informāciju un darīs visu, lai iegūtu pilnvērtīgus faktus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl