Bratislavā sāksies pasaules čempionāts ”inline” hokejā

Komentāri

Līgosvētku dienā uz pasaules čempionātu ”inline” hokejā Bratislavā dosies arī Latvijas izlase trenera Oļega Sorokina vadībā. ”Inline” hokejs ir ledus hokeja paveids – vasaras variants, kurā spēlētāji pa speciālu seguma laukumu pārvietojas ar skrituļslidām. Spēle notiek ar plastmasas ripu, un līdzīgi kā florbolā arī ”inline” hokejā nav atļauta spēka spēle.

Latvijas izlase pasaules čempionātā spēlēs otrā spēcīgākajā divīzijā un cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz elites grupu ar vēl septiņām valstsvienībām. Mūsu komanda spēlēs vienā grupa ar Austrāliju, Lielbritāniju un Brazīliju. Čempionāts Latvijai sāksies svētdien ar spēli pret britiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl