Brāļiem Šiciem piektā vieta Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā

0 Komentāru
Brāļiem Šiciem piektā vieta Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā
Foto: AP/SCANPIX

Trīskārtējie olimpiskie medaļnieki Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja piekto vietu Austrijas trasē Īglsā notiekošā Pasaules kausa jaunās sezonas pirmā posma divnieku sacensībās. Pēc pirmā brauciena Šici atradās ceturtajā vietā, bet otrajā viņi atkāpās par vienu pozīciju.

Pārliecinošu uzvaru divnieku konkurencē guva pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēji Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuri divu braucienu summā Šicus apsteidza par 0,549 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja Peters Pencs un Georgs Fišlers no Austrijas, kuri līderiem zaudēja 0,111 sekundes. Pēc pirmā brauciena otrie bija trīskārtējie Pasaules kausa ieguvēji Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts no Vācijas, tomēr otrajā braucienā viņi jau startā pieļāva ļoti rupju kļūdu, kas gan neliedza summā noslēgt trijnieku.

Tikmēr augsto, 13.vietu sacensībās izcīnīja jaunie Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels. Viņi pēc pirmā brauciena bija 15.pozīcijā, bet otrajā spēja pakāpties augstāk un summā no uzvarētājiem atpalika par 1,151 sekundi.

Astotie pēc pirmā brauciena bija Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri arī otro braucienu iesāka pārliecinoši un bija tuvu, lai noturētos pirmajā desmitniekā. Tomēr latvieši pieļāva rupju kļūdu, kurā zaudēja aptuveni pussekundi. Līdz ar to summā viņiem bija 18.vieta un uzvarētājiem zaudētas 1,420 sekundes.

Dāmu konkurencē sestdien sezonas pirmajā etapā astoto vietu izcīnīja Latvijas labākā kamaniņu braucēja Elīza Cauce. Pēc pirmā brauciena Cauce atradās devītajā vietā, bet otrajā nobraucienā spēja pakāpties vēl par vienu vietu augstāk.

Uzvaru sacensībās guva vāciete Dajana Eitbergere, kura divu braucienu summā latvieti apsteidza par 0,513 sekundēm. Otro vietu izcīnīja pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvēja Natālija Geisenbergere, kura uzvarētājai zaudēja 0,214 sekundes, bet trešā bija kanādiete Aleksa Gouga, atpaliekot vēl 0,008 sekundes.

Pēc pirmā brauciena uzreiz aiz Eitbergeres trijniekā bija amerikānietes Erina Hemlina un Emilija Svīnija, tomēr otrajā braucienā viņas abas pieļāva kļūdas un sacensības noslēdza tikai pavisam nedaudz virs Cauces.

Svētdien plānotas vīru sacensības, kā arī komandu stafete.
0 Komentāru