Brāļiem Šiciem bronzas godalgas Eiropas čempionātā

Pievienot komentāru
Brāļiem Šiciem bronzas godalgas Eiropas čempionātā
EPA/ SCANPIX

Latvijas kamaniņu sporta divnieks Juris un Andris Šici sestdien izcīnīja bronzas medaļas Vācijas trasē Oberhofā notiekošā Eiropas čempionāta sacensībās, kas vienlaicīgi ir arī Pasaules kausa astotais posms.

Tikmēr Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš Eiropas čempionāta ieskaitē ieņēma sesto un astoto vietu, bet Pasaules kausā viņiem bija septītā un devītā pozīcija.

Par Eiropas čempioniem tika kronēti vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri sudrabu izcīnījušos tautiešus Toni Egertu/Sašu Benekenu divu braucienu summā pārspēja par 0,200 sekundēm.

Šici abos braucienos piekāpās vāciešiem, uzvarētājiem zaudējot 0,323 sekundes.

Tikmēr Putins/Marcinkēvičs pēc pirmā brauciena bija ceturtie, bet otrajā uzrādīja vien 12.rezultātu, kas lika atkāpties uz septīto vietu. Viņi čempioniem zaudēja 0,788 sekundes.

Savukārt Gudramovičs/Kalniņš braucienos sasniedza desmito un 11.rezultātu, kas summā deva devīto vietu un 0,891 sekundes deficītu pret uzvarētājiem.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekiem līderi ar 895 punktiem ir Egerts/Benekens, kuriem ar 712 punktiem seko sestdien ceturto vietu ieņēmušie austrieši Tomass Šteiss/Lorencs Kollers, bet trešo vietu ar 698 punktiem ieņem Vendls/Arlts. Savukārt Šici iekrājuši 591 punktu un ir uzreiz aiz goda pjedestāla, kamēr Putins/Marcinkēvičs ar 416 punktiem ir astotie.

Tikmēr Gudramovičs/Kalniņš, kuri nepiedalījās posmos Ziemeļamerikā, ieguvuši 221 punktu un ir 14.pozīcijā.

Savukārt svētdien būs mači dāmām un komandu stafete.