Komentāri
Brāļi Šici izcīna piekto vietu PK posmā kamaniņu braukšanā
EPA/LETA

Brāļu divnieks Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja piekto vietu Oberhofas trasē, Vācijā, notiekošajā Pasaules kausa (PK) izcīņas septītajā posmā kamaniņu braukšanā, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš palika devītie, bet Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs ieņēma 18.pozīciju.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva šīs sezonas līderi Toni Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuri divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 21,535 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šici viņiem zaudēja 0,587 sekundes, Gudramovičs un Kalniņš atpalika par 0,918 sekundēm, bet Putins un Marcinkēvičs zaudēja vairāk kā divas sekundes (2,236).

Otro vietu ieguva vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, kuri pēc pirmā brauciena bija līderi, taču otrajā braucienā labāki bija Egerts un Benekens, savus tautiešus summā pārspējot tikai par septiņām sekundes tūkstošdaļām. Savukārt bronzas medaļas ieguva austrieši Georgs Fišlers un Peters Pencs, kuri no uzvarētājiem atpalika par 0,498 sekundēm.

Pēc pirmā brauciena Šici arī bija piektie, tobrīd no goda pjedestāla atpaliekot 0,063 sekundes, savukārt otrajā braucienā viņi uzrādīja ceturto labāko laiku, tomēr augstāk netika. Brāļu duets no goda pjedestāla atpalika par 0,089 sekundēm.

Savukārt Gudramovičs un Kalniņš pēc pirmā brauciena ieņēma 12.vietu, bet otrajā uzrādīja sesto labāko rezultātu, kas summā ļāva pakāpties trīs pozīcijas augstāk. Tikmēr Putins un Marcinkēvičs pēc 20.vietas pirmajā braucienā, otrajā bija 12.labākais duets, arī nedaudz pakāpjoties augšup.

Pasaules kausa kopvērtējumā divnieku ekipāžām pēc septiņos posmos aizvadītām deviņām sacensībām līderi ar 870 punktiem ir Toni Egerts un Saša Benekens, kuri šosezon ir uzvarējuši septiņas reizes. Viņiem ar 652 punktiem seko Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, bet 546 punkti ir Georgam Fišleram un Peteram Pencam.

Tikmēr Šici ar 434 punktiem saglabā piekto vietu, kamēr Gudramovičs/Kalniņš iekrājuši 237 punktus, ieņemdami 15.vietu, bet Putinam/Marcinkēvičam ir 172 punkti un 19.pozīcija.

Sestdien Oberhofā plkst.14 sacensības sāks dāmas, kur dalībnieču vidū būs Elīza Cauce

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl