Komentāri
Bolts vēlas piepildīt savu sapni un kļūt par profesionālu futbolistu
Foto: AFP/ SCANPIX

Jamaikas sprinta zvaigzne Useins Bolts vēlas beidzot piepildīt savu sapni un kļūt par profesionālu futbolistu.

Pašlaik 31 gadu vecais Bolts pēc šī gada pasaules čempionāta noslēdza savu izcilo sprintera karjeru, bet spēlēt futbolu profesionāli jau ilgstoši bijis viņa sapnis. Tiesa, bijušais vieglatlēts arī negrasoties sevi apkaunot – ja no futbolista karjeras nekas nesanāks, viņš par šo sapni aizmirsīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kļūt par profesionālu futbolistu ir mans mērķis, mani neinteresē tas, ko citi par to domā,” teica Bolts, kura ideja par futbola spēlēšanu daudzos izraisījusi skepsi. “Tomēr netaisos sevi arī mānīt. Ja jutīšu, ka nevaru būtu profesionāls futbolists, par šo ideju aizmirsīšu. Negrasos sevi apkaunot.”

“Tas ir kā sapnis un jauna nodaļa manā dzīvē, ko es patiešām vēlos īstenot. Ja tev tiešām ir sapnis vai kaut kas tāds, ko no sirds vēlies, tu gribi pārbaudīt, cik tālu ar to vari tikt,” izteicās jamaikietis.

Boltam jau ilgu laiku ir spēkā uzaicinājums trenēties kopš ar Vācijas bundeslīgas futbola klubu Dortmundes “Borussia”. Šīs vienības atbalstītājs ir vācu sporta preču ražotājs “Puma”, kam ir sadarbība arī ar jamaikiešu sprinteri.

Lai arī informācija, ka Bolts trenēsies ar “Borussia” komandu, bija jau pagājušajā gadā, šī ideja dzīvē vēl nav īstenojusies. Klubs gan norādījis, ka uzaicinājums joprojām ir spēkā.

Bolts ir arī kaislīgs Anglijas kluba Mančestras “United” atbalstītājs, taču viņš atzina, ka būtu grūti pierunāt šīs vienības galveno treneri Žuzē Mourinju atļaut viņam trenēties pie viņiem.

“Būtu grūti pārliecināt Mourinju, bet nekad neko nevar zināt. Tieši to pašu reiz teicu Aleksam Fergusonam, kurš tad vēl vadīja Mančestras “United”,” smējās Bolts.

Bolts gan neizslēdza iespēju nākotnē strādāt Starptautiskajā Vieglatlētikas savienībā (IAAF), ja viņa futbolista karjera neīstenosies.

Bolts ir pasaules rekordists 100 un 200 metros, astoņu olimpisko zelta medaļu un 14 pasaules čempionāta medaļu īpašnieks

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl