Komentāri
Bokseris Meivezers: vienīgā lieta, ko Dievs radīja perfektu, ir mana cīņu statistika
Foto: AFP/LETA

Slavenais amerikāņu pusvidējā svara bokseris Floids Meivezers, kurš jau ir noslēdzis savu karjeru, sacījis, ka vienīgā lieta, ko Dievs radījis perfektu, ir viņa cīņu statistika. Tāpat amerikānis izteicies, ka nav ieinteresēts vēl vienā cīņā ar filipīnieti Maniju Pakjao.

“Es varu atļauties būt pretrunā ar sevi, esmu tikai cilvēks. Neesmu perfekts. Vienīgā lieta, ko Dievs radīja perfektu, ir mana cīņu statistika,” pauda Meivezers, kurš karjeras laikā izcīnīja uzvaru visās 49 cīņās, turklāt 26 no tām pabeidza ar nokautu.

Pašlaik 37 gadus vecais Pakjao nesen veiksmīgi atgriezās ringā, kad šī mēneša sākumā Lasvegasā pieveica Džesiju Vargasu un trešo reizi karjerā kļuva par Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pasaules čempionu pusvidējā svarā. Iepriekš Pakjao nav slēpis, ka labprāt aizvadītu vēl vienu cīņu ar Meivezeru. Abi savā starpā tikās pagājušā gada maijā, kas kļuva par visu laiku finansiāli ienesīgāko boksa cīņu. Zīmīgi, ka uz dueli pret Vargasu filipīnietis to noskatīties bija uzaicinājis arī Meivezeru.

“Daudzi bokseri vēlētos karjeru noslēgt ātrāk, taču viņi nevar to izdarīt, jo viņiem ir jāboksējas [naudas dēļ]. Man tas nav jādara,” portāls USA Today citē Meivezera teikto. “Pērn nopelnīju 300 miljonus dolāru par cīņu ar Pakjao. Man viss ir kārtībā, esmu apmierināts ar savu pašreizējo situāciju un to, kā ievirzījās mana karjera.”

Meivezers arī izteicās, ka uz Pakjao un Vargasa cīņu nolēmis doties pašā pēdējā brīdī, jo sākotnēji to nebija iecerējis darīt. Iepriekš šogad Meivezers gan neizslēdza iespēju atgriezties ringā, taču tādā gadījumā tai jābūt lielai naudai. Šobrīd gan viņš ir pretēji noskaņots, sakot, ka nav nozīmes tam, ko viņš teicis pagātnē.

Lasi vēl