Komentāri

Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionam pirmajā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijā Tonijam Beljū no Lielbritānijas nav izdevies sarunāt cīņu ar savu tautieti Deividu Heju, līdz ar to ir arvien lielāka iespēja, ka viņš sacentīsies ar Latvijas bokseri Mairi Briedi.

“Skatos uz Briedi, kā arī skatos uz decembrī gaidāmo Denisa Ļebedeva-Murata Gassijeva un Oleksandra Usika-Tabiso Mčunu cīņu uzvarētājiem,” Beljū izteicies intervijā portālam “World Boxing News”.

Beljū oktobrī sekmīgi pirmo reizi aizstāvēja savu WBC titulu, taču uzreiz pēc dueļa viņš izteica gatavību cīnīties ar Heju, kurš sacenšas smagākajā divīzijā. Tiesa, pēc WBC noteikumiem Beljū līdz nākamā gada martam jāaizvada cīņa ar šīs jostas obligāto pretendentu latvieti Mairi Briedi, taču brits to nesteidz apstiprināt.

Video: Briedis nokautē Valiliju

“Biznesa pusi atstāšu saviem biznesa kolēģiem. Viņi to pārzina labāk par mani,” stāstījis bokseris. “Cīņa ar Briedi, iespējams, nedos daudz naudas, tomēr tā būs titula aizstāvēšana. Būsim godīgi, daudz naudas nebija arī duelī ar B.Dž.Floresu, bet vienkārši vēlējos viņam aizvērt muti.”

“Briedis nav teicis daudz. Iespējams, vēlētos, lai viņš būtu,” Beljū atgādināja, ka boksā daudz izsaka arī vārdiskās cīņas. Oktobrī Briedis Liverpūlē reitinga cīņā pārliecinoši pieveica mājinieku Saimonu Valiliju. “Viņš pret Valiliju cīnījās labi, tāpēc viņu nedrīkst nenovērtēt. Valilijs bija viens no maniem galvenajiem sparinga partneriem un viņš ir labs cīkstonis, tomēr viņš nav es,” stāstīja Beljū. “Es cīnos ar abām rokām. Es varu cīņu noslēgt gan pirmajā, gan pēdējā sekundē, bet Briedim vēl ir jācīnās ar pretiniekiem, kas to spētu.”

Foto: Briedis Lielbritānijā turpina nezaudēto cīņu sēriju

“Viņa labākā uzvara, iespējams, bijusi pret smagsvaru Manuelu Čarru, tomēr tie puiši nav tajā pat līmenī kā es,” par Briedi turpināja brits. “Mairis Briedis ir nepārbaudīts, bet es esmu pārbaudīts un testēts.” Beljū karjeras laikā uzvarējis 28 no 31 cīņas, 18 no tām noslēdzot ar nokautu.

Lasi vēl