Komentāri
Boksa treneris Dāboliņš: Briedim nav jāuztraucas, ir jātrenējas un jāgaida nākamais pretinieks
Foto: LETA

Latvijas bijušais bokseris un boksa treneris Romāns Dāboliņš uzskata, ka Mairim Briedim nav jāuztraucas par potenciālā pretinieka Tonija Beljū lēmumu cīnīties ar Deividu Heju. Mairim ir jātrenējas un jāgaida nākamais pretinieks.

Piektdien Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions pirmajā smagā svarā (līdz 90,7 kg) Tonijs Beljū no Lielbritānijas paziņoja, ka nākamā gada 4.martā cīnīsies ar savu tautieti Deividu Heju, nevis Latvijas bokseri Mairi Briedi.

Romāns Dāboliņš saka, ka Mairim par to nav jāuztraucas:

“Briedis ir neatkarīgās Latvijas labākais bokseris. Tik augstu līdz šim neviens nav ticis. Taču šajā līmenī jau parādās cita nauda, liela nauda. Ir jāsaprot, ka tik augsta līmeņa bokseri viens no otra nebaidās. Katrā ziņā ne jau baiļu dēļ atsakās no cīņas. Bet cīnoties ar Briedi no mazās Latvijas, Beljū neko nevar nopelnīt. Toties cīņa ar Heju jau sola pavisam citu naudu. Bet Briedim par to nav jāskumst. Viens no viņa potenciālajiem pretiniekiem var būt arī Marko Huks. Pasaules čempiona tituli viņam ir bijuši, naudu karjeras laikā viņš ir nopelnījis pietiekami, un viņš varētu piekrist cīnīties ar Mairi.”

Marko Huks ir bosniešu izcelsmes vācu bokseris, kurš bijis Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempions pirmajā smagajā svarā, bet tagad ir Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) titula īpašnieks šajā pašā svara kategorijā.

Lasi vēl