Komentāri
Boksa leģenda Lenokss Luiss gaidāmo Meivezera un Makgregora cīņu nosauc par smieklīgu
Foto: AFP/SCANPIX

Boksa slavas zālē ievēlētais Lenokss Luiss no Lielbritānijas netērētu naudu amerikāņa Floida Meivezera un īra Konora Makgregora gaidāmajai cīņai uzskatot, ka tā nav nopietna, jo iznākums ir paredzams.

Kādreizējais neapstrīdamais pasaules čempions smagajā svarā Luiss ir pārliecināts, ka Meivezera pieredze boksā un roku ātrums būšot nepārvarams šķērslis Makgregoram, kurš ir labi zināms no jauktās cīņas mākslas (MMA) sacensībām. “Man tas viss šķiet smieklīgi,” ESPN sacīja boksa leģenda. “Ir runa par sacensību, kurā var izmantot tikai rokas. Katrs cīņu sporta veids sākas no rokām, taču šeit ir divi pilnīgi atšķirīgu sporta veidu pārstāvji.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu cīņa paredzēta 26. augustā Lasvegasā, un promouteri plāno nopelnīt miljoniem dolāru par tās translēšanu maksas televīzijā. Cīņas ilgums būs 12 raundi. “Floids viņu nokautēs. Viņš ir pārāk grūts pretinieks Makgregoram, kuram nav pietiekamas pieredzes [boksā],” sacīja Lūiss. “Es netērēšu naudu, lai varētu to skatīties, bet rezultāts gan mani interesē. To, kurš uzvarēs, es jau zinu, tādēļ skatīties nav jēgas.”

Patlaban 40 gadus vecais Meivezers profesionāla boksera karjeras laikā izcīnīja 49 uzvaras 49 cīņās, turklāt 26 gadījumos panākumu guva ar nokautu. Tikmēr 28 gadus vecais Makgregors savā MMA karjerā izcīnījis 21 uzvaru 24 cīņās.

Makgregors nekad nav boksējis profesionālā līmenī, tik vien kā būdams padsmitgadnieks. “Nedomāju, ka šāda cīņa boksam nodarīs kādu ļaunumu. Man patīk Brūss Lī un arī citi cīņu veidi. Kad to pārstāvji cīnās pret bokseriem, cenšos saskatīt atšķirības,” sacīja Lūiss Meivezers un Makgregors vēl nemaz nav tikušies viens ar otru, taču viņi vienojušies par reklāmas braucieniem lielākajās ASV pilsētās pirms gaidāmā dueļa.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl