Bogdanovičs pēdējos metros izrauj uzvaru LVM MTB maratona posmā

0 Komentāru
Bogdanovičs pēdējos metros izrauj uzvaru LVM MTB maratona posmā
AGNIS MELDERIS

Māris Bogdanovičs svētdien Priekulē sīvā cīņā guva uzvaru “Latvijas Valsts mežu” kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona posmā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

“Toyota” distancē dalībnieki mērojās spēkiem 48,2 kilometru garajā distancē, kas bija izveidota vienā aplī. Jau pašā trases sākuma daļā no vadošās grupas aizmuka Oskars Muižnieks (“DTG – MySport”), Māris Bogdanovičs un Kapars Serģis (abi – “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree”).

Drīz vien gan pēc kritiena Serģis bija spiests no līderu dueta atpalikt. Vēlāk Muižniekam un Bogdanovičam spēja pievienoties divi Muižnieka komandas biedri – Lauris Purniņš un Andžs Flaksis. Šis duets spēja aizmukt no Aleksa Krasta.

Lai arī “DTG – MySport” vīri vairākkārt mēģināja tikt vaļā no Bogdanoviča, tomēr tas neizdevās. Stadionu, kurā atradās finišs, nelielā vadībā kā pirmie sasniedza Bogdanovičs un Muižnieks. Cīņa par uzvaru atrisinājās finiša spurtā, kurā nedaudz ātrāks bija dobelnieks, izcīnot savu pirmo uzvaru Latvijas valsts mežu MTB maratona posmos.

Otrā vieta Muižniekam, bet labāko trijnieku noslēdza Purniņš. Sešiniekā iekļuva arī Flaksis, Krasts un Serģis.

Sievietēm pie trešās sezonas uzvaras pārliecinoši tika Lelde Ardava no “Velprofs.lv”. Ardava tuvāko sekotāju Renāti Rodionovu (“Ādaži velo”) apsteidza par divām minūtēm un 33 sekundēm. Vēl pēc 33 sekundēm finišēja Beate Kovgere no “EMU” vienības, kurai trešā vieta.

Komandu vērtējumā triumfēja “DTG – MySport”, kam sekoja “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree” un “Dako Ziemeļvidzeme” vienības. Kopvērtējuma līdera kreklus saglabāja Flaksis un Ardava.

“Lielbāta” tautas braucienā uzvarēja “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Mārtiņš Daļeckis un Monta Pauloviča no “Ādaži velo”.

LVM MTB maratona sezona turpināsies 26.septembrī ar ceturto posmu Talsos.
0 Komentāru