Bogdanovičs izcīna uzvaru Rīgas velomaratonā

“Rietumu banka – Rīga” riteņbraucējs Māris Bogdanovičs svētdien izcīnīja uzvaru “Toyota” Rīgas velomaratona sporta klasē.

Bogdanovičs 51 kilometru garās distances, kas bija sadalīta 31 aplī, finišu sasniedza pēc trasē pavadītas vienas stundas 27 minūtēm un 29 sekundēm.

Otrajā vietā ierindojās viņa komandas biedrs Dmitrijs Sorokins, kurš Bogdanovičam zaudēja vienu sekundi. Savukārt trešajā vietā ierindojās vēl viens “Rietumu banka – Rīga” riteņbraucējs Deins Kaņepējs, kurš no Bogdanoviča atpalika 28 sekundes.

Velomaratons notiek 34.reizi vēsturē un tā starts un finišs ir 11.novembra krastmalā, bet trase visos braucienos ved pa Rīgas galvenajiem ielām un tiltiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.