Bijušais UFC cīkstonis Šābs izglābj baismīgā autoavārijā cietušus bērnus

0 Komentāru
Bijušais UFC cīkstonis Šābs izglābj baismīgā autoavārijā cietušus bērnus
INSTAGRAM

Bijušais UFC cīkstonis Brendans Šābs pagājušajā nedēļā izglābis vairākus bērnus, kuri cieta šaušalīgā autoavārijā.

Losandželosas apkaimē kāds vīrietis vadījis ”Lincoln” markas automašīnu, kurā atradušies četri viņa bērni un sieva. Vīrietis apzināti iebraucis pretējā joslā, ietriecoties treilerī, mēģinot nogalināt savu ģimeni. Neviens no bērniem gan necieta smagi un tika cauri ar nelieliem miesas bojājumiem, kamēr viņu māte no gūtajām traumām gāja bojā turpat notikuma vietā. Tikmēr 31 gadu vecais autovadītājs Cesars Ibans Toress mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, taču viņu noķēra policija.

Garām notikuma vietai kopā ar savu draudzeni brauca Šābs, kurš pamanīja avarējušo automašīnu. Redzot, ka viens no bērniem sauc pēc palīdzības, kādreizējais sportists kopā ar kādu kravas automašīnas vadītāju piesteidzās pie viņiem un palīdzēja viņiem izkļūt no auto. ”Sapratu, ka tas nav droši, bet savā galvā nodomāju, ka arī man ir bērni un es nevaru vienkārši pabraukt garām,” pauda bērnus izglābušais Šābs. ”Draudzene teica, lai turpinu braukt, bet atbildēju, ka to nevaru, jo mašīnā ir cietuši bērni.”

Šābs drošsirdīgi sadauzīja auto stiklu, lai piekļūtu bērniem, kurus viņš izcēla ārā no avarējušās mašīnas. ”Priekšējā sēdeklī bija mirusi sieviete, visapkārt bija asinis,” notikuma vietu raksturoja 38 gadus vecais Šābs. ”Viens no bērniem kliedza pēc mammas, taču es viņam teicu, lai neskatās tajā virzienā. Viņš ir mazs bērns, tādēļ šāds skats viņu sagrautu vēl vairāk. Teicu kravas auto šoferim, lai paņem segu un apsedz bērnu māti.”

Visi auto esošie bērni bija jaunāki par deviņiem gadiem. ”Vecākais no viņiem pie sevis teica, ka negrib mirt, bet teicu viņam, ka viss būs kārtībā. Izsitu auto stiklu, savācu lauskas un pa logu viņus izcēlu ārā,” sacīja kādreizējais UFC cīkstonis. Tikmēr autovadītājs ir apsūdzēts vairākos noziegumos – slepkavības veikšanā, slepkavības mēģinājumā, vardarbībā pret bērniem un pretošanās policistiem apcietināšanas brīdī.

0 Komentāru