Bijušais NBA spēlētājs Dejs laimīgā kārtā izvairās no uzbrukuma Stambulas naktsklubā

0 Komentāru
Bijušais NBA spēlētājs Dejs laimīgā kārtā izvairās no uzbrukuma Stambulas naktsklubā
Foto: USA Today Sports/ SCANPIX ()

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Ostins Dejs, kurš tagad pārstāv Turcijas klubu “Galatasaray Odeabank”, laimīgā kārtā izvairījies no Stambulas naktskluba “Reina” apmeklēšanas, kur Jaungada svinību laikā bruņota terorista uzbrukumā tika nogalināti 39 cilvēki.

Dejs savā “Twitter” kontā norādījis, ka viņš bija plānojis apmeklēt nu jau bēdīgi slaveno naktsklubu, tomēr pēdējā brīdi savus plānus mainījis.

“Neticami, bet man bija plāni ieturēt vakariņas “Reina”, tomēr izlēmu tur nedoties. Esmu šokā un aizlūdzu par visiem, kas atrodas Stambulā,” gada pirmajā dienā rakstīja Dejs, kurš ULEB Eirolīgā spēlējošajai “Galatasaray Odeabank” komandai pievienojās šīs sezonas sākumā.

Iepriekšējo sezonu Dejs aizvadīja Itālijas klubā Pezāro “Concultinvest”, kā arī uzspēlēja Bahreinas čempionātā “Al-Manama” vienības rindās, bet vēl pirms tam viņš sešas sezonas spēlēja NBA, pārstāvot Detroitas “Pistons”, Memfisas “Grizzlies”, Toronto “Raptors”, Sanantonio “Spurs” un Atlantas “Hawks” komandas.

Jau ziņots, ka bruņots uzbrucējs Jaungada svinību laikā atklājis uguni Stambulas naktsklubā, nogalinot 39 cilvēkus, tostarp 24 ārzemniekus, un ievainojot vēl 69 cilvēkus. Uzbrukums notika plkst. 1.15 (0.15 pēc Latvijas laika) naktsklubā “Reina” Ortakejas rajonā, kas atrodas Stambulas Eiropas daļā, Bosfora šauruma krastā.

Uzbrucējs vispirms nošāvis policistu un kādu civilpersonu pie kluba ieejas, bet pēc tam iegājis klubā un atklājis uguni uz cilvēkiem.

Foto! Sēras Turcijā

0 Komentāru