Komentāri
Biatlonists Rastorgujevs izcīna sesto vietu Pasaules kausa 20 kilometru distancē
Foto: LETA

  Andrejs Rastorgujevs ceturtdien izcīnīja sesto vietu savās Pasaules kausa sezonas pirmajās sacensībās, kur biatlonisti sacentās 20 kilometru distancē, kamēr Ilmārs Bricis atgriezās ar 63.pozīciju.

Sestā vieta ir Rastorgujeva karjeras labākais sasniegums Pasaules kausa sacensībās 20 kilometru distancē. Latvijas komandas līderis Rastorgujevam sacensībās trasē devās ar pirmo numuru. Pirmajā šautuvē latvietis kļūdījās jau pirmajā mērķi, bet pārējos četrus aizvēra. Nākamajās divās šaušanās alūksnietis bija precīzs, kas pēc trešās ugunslīnijas viņam ļāva atrasties trešajā pozīcijā. Tiesa, ceturtajā šaušanā tika pieļautas divas kļūdas, kas traucēja cīnīties par goda pjedestālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par sacensību uzvarētāju kļuva Martēns Furkads, kura rezultāts ar divām kļūdām šaušanā bija 51 minūte un 33,8 sekundes, bet Rastorgujevs viņam zaudēja divas minūtes un 28,3 sekundes.

Otrajā vietā ar divām soda minūtēm ierindojās Juhanness Tingness Bē, kurš uzvarētājam zaudēja 29,5 sekundes, bet trešais ar vienu kļūdu bija Vladimirs Čepelins, kurš no francūža atpalika minūti un 24,3 sekundes.

Tikmēr Bricis šautuvē neizvēra piecus mērķus, uzvarētājam zaudējot septiņas minūtes un 35,4 sekundes, kas ļāva finišēt 63.pozīcijā. Pēc trešās šaušanas latvietis ar divām kļūdām bija 36.pozīcijā, pretendējot uz punktiem Pasaules kausa kopvērtējumā, tomēr ceturtajā ungunslīnijā viņš nesašāva trīs mērķus, kā dēļ nācās atkāpties.

Savukārt Daumants Lūsa ar piecām kļūdām šaušanā uzvarētājam zaudēja gandrīz 12 minūtes, ieņemot 94.vietu 106 biatlonistu konkurencē.

Vēl šīs nedēļas sākumā nebija skaidrības, vai Rastorgujevs maz varēs startēt, jo svētdien sportistam bija 38 grādu temperatūra, tāpēc viņš nestartēja jaukto pāru stafetē. Tajā Baiba Bendika un Lūsa izcīnīja salīdzinoši augsto 12.vietu.

Lasi vēl