Biatlonists Rastorgujevs individuālajā distancē pasaules čempionātā finišē 21.vietā

0 Komentāru
Biatlonists Rastorgujevs individuālajā distancē pasaules čempionātā finišē 21.vietā
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien Itālijā ieņēma 21.vietu pasaules čempionāta 20 kilometru individuālajā distancē, kamēr Aleksandrs Patrijuks ierindojās 61., bet Roberts Slotiņš – 91.vietā.

Rastorgujevs pirmajā šautuvē kļūdījās vienreiz, bet nākamajās divās bija precīzs, pēc trešās ugunslīnijas pakāpjoties uz piekto vietu. Pēdējā šautuvē stāvus garām mērķim lidoja pirmā, trešā un ceturtā lode, rangu tabulā Rastorgujevu pabīdot 15 vietas zemāk. Līdz finišam 15.ātrākajam slēpotājam šajās sacensībās nācās atkāpties vēl par vienu vietu un finišēt 21.vietā četras minūtes un 32,4 sekundes aiz uzvarētāja francūža Martēna Furkada.

Patrijuks vienreiz kļūdījās pirmajā šautuvē, divreiz – pēdējā un ierindojās 61.vietā septiņas minūtes un 28,8 sekundes aiz uzvarētāja.

Slotiņam par klupšanas akmeni kļuva šaušana stāvus. Reizi viņš kļūdījās pirmajā šautuvē guļus un vēl piecreiz, šaujot stāvus. Trīsreiz tas notika otrajā šautuvē un vēl divreiz – ceturtajā. No Furkada Latvijas biatlonists atpalika par 11 minūtēm un 48,1 sekundi un ieņēma 91.vietu 104 biatlonistu konkurencē.

Furkads distancē pavadīja 49 minūtes un 43,1 sekundi un vienreiz garām šāva pēdējā ugunslīnijā.

Otro vietu ieņēma sacensību galvenais favorīts norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, kurš pa reizei kļūdījās pirmajā un pēdējā šautuvē un no uzvarētāja atpalika par 38 sekundēm.

Trešais finišēja austrietis Dominiks Landertingers, kurš reizi nopūdelēja pēdēja ugunslīnijā.

0 Komentāru