Biatloniste Bendika aizvada Pasaules kausa posma sacensības klasiskajā distancē

Pievienot komentāru
Biatloniste Bendika aizvada Pasaules kausa posma sacensības klasiskajā distancē
Foto: LETA

Latvijas biatloniste Baiba Bendika šodien Vācijas trasē Rūpoldingā aizvada Pasaules kausa izcīņas piektā posma 15 kilometru distances individuālās sacensības.

Bendika ir vienīgā Latvijas pārstāve šajās sacensībās, bet trasē dosies ar 50. numuru. Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīcijā ar 503 punktiem ir čehiete Gabriela Soukalova, kurai ar 468 punktiem seko Marī Dorēna-Abēra no Francijas. Savukārt trešā ar 423 punktiem ir vāciete Franciska Hildebranda.

FOTO: Latvijas biatloniste Baiba Bendika

Jau vēstīts, trešdien Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs šaušanā pieļāva piecas kļūdas, kas viņam liedza pacīnīties par augstu vietu 20 kilometru distances individuālajās sacensībās, noslēgumā ierindojoties 49.pozīcijā. Tikmēr vēl viens Latvijas biatlonists Daumants Lūsa ar četrām kļūdām, no kurām trīs pieļautas pēdējā šaušanā, ieņēma 87.vietu, kamēr Roberts Slotiņš šaušanā pamanījās pieļaut astoņas kļūdas un finišu sasniedza 101.pozīcijā no 103 finišējušajiem sportistiem. Tiesa, sniega trūkuma dēļ klasiskajā 20 kilometru distancē kungiem šoreiz tika veikti vien 19,8 kilometri – nevis pieci apļi pa četriem kilometriem, bet seši apļi pa 3,3 kilometriem.

Šā Pasaules kausa posma turpinājumā piektdien notiks stafete vīriešiem. Savukārt sestdien gaidāms masu starts sievietēm un vīriešiem, kamēr svētdien – stafete sievietēm.

Lasi vēl