Bērziņa četrinieku ekipāžai otrā vieta Eiropas kausa sacensībās

0 Komentāru
Bērziņa četrinieku ekipāžai otrā vieta Eiropas kausa sacensībās
SIPA/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilots Ralfs Bērziņš ar stūmējiem Edgaru Nemmi, Dāvis Spriņģi un Edgaru Pirogu piektdien Īglsas trasē izcīnīja dalītu otro vietu Eiropas kausa sezonas priekšpēdējās četrinieku sacensībās.

Uzvaru svinēja Krievijas pilota Rostislava Gaitjukeviča kvartets, kas uzvarēja abos braucienos.

Bērziņam braucienos bija otrā un ceturtā vieta, bet divu braucienu summā dalīta otrā pozīcija un 0,23 sekunžu deficīts pret uzvarētāju. Startā latviešiem bija trešais un ceturtais rezultāts, bet pirmajā braucienā izdevās sasniegt šodien lielāko ātrumu trasē – 127,95 kilometrus stundā.

Identisku laiku divu braucienu summā uzrādīja arī vācieša Jonasa Jannuša pilotētā ekipāža.

Tikmēr astoto vietu ieņēma olimpiskais čempions Oskars Melbārdis ar stūmējiem Intaru Dambi, Reini Nunguru un Māri Priekuli. Startā Latvijas ekipāžai bija sestais un septītais rezultāts, bet finišā – astotā un septītā vieta, uzvarētājam zaudējot 0,62 sekundes.

Sacensībās piedalījās 23 četrinieku ekipāžas.

Jau ziņots, ka Dāvis Kaufmanis ceturtdien divniekos uzvarēja Eiropas U-23 čempionātā, bet Bērziņš guva sudrabu junioru ieskaitē. Eiropas kausa ieskaitē Bērziņš bija otrais un Kaufmanis ceturtais, bet pa vidu trešais – Melbārdis. Visi trīs latvieši divu braucienu summā finišēja divu sekundes simtdaļu robežās.

Eiropas kausa divnieku kopvērtējumā Melbārdim pietrūka nieka piecu punktu, lai izcīnītu zelta godalgu.

Eiropas kausa sezona noslēgsies sestdien, kad notiks vēl vienas četrinieku sacensības, kurās juniori cīnīsies par Vecā kontinenta godalgām.
0 Komentāru