Bendikai divas kļūdas un 24. vieta Pasaules kausa individuālajā distancē

0 Komentāru
Bendikai divas kļūdas un 24. vieta Pasaules kausa individuālajā distancē
SIPA/SCANPIX

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Pokļukā izcīnīja 24. vietu Pasaules kausa sestā posma 15 kilometru sacensībās individuālajā distancē.

Uzvaru svinēja vāciete Denīze Hermana, kura ugunslīnijā bija nekļūdīga, finišēdama pēc 41 minūtes un 33,4 sekundēm.

Otrā bija zviedriete Hanna Ēberja, kurai viens neaizvērts mērķis maksāja uzvaru, jo viņa Hermanai zaudēja 59,7 sekundes, bet trešo vietu ieņēma francūziete Anaisa Beskona, kura ar precīzu šaušanu zaudēja vienu minūti un 15,7 sekundes.

Nākamās trīs pirmā sešinieka sportistes arī šāva nekļūdīgi. Sešas sekundes aiz goda pjedestāla bija itāliete Liza Vitoci, piekto vietu ieņēma vāciete Franciska Proisa, bet sestā bija amerikāniete Klāre Īgena.

Bendika pa reizei kļūdījās pirmajā un trešajā šaušanā, uzvarētājai zaudējot četras minūtes un 38,6 sekundes, kas deva 24.vietu. Trasē viņai bija 42. ātrākais solis.

Tikmēr Jūlija Matvijenko neaizvēra trīs mērķus un uzvarētājai zaudēja vairāk nekā 11 minūtes, kas deva 93.vietu 99 finišējušo biatlonistu konkurencē.

Bendika līdz šim vienīgajās šīs sezonas individuālās distances sacensībās pirmajā posmā Estešundā aizvadīja neveiksmīgi, ar sešām kļūdām šaušanā finišējot 63. vietā, bet Matvijenko ar piecām kļūdām šaušanā ierindojās 99. vietā.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 524 punktiem ir norvēģiete Tirila Ekhofa, kura piektdien ieņēma 18.vietu. Otro vietu ar 477 punktiem ieņem šodien 23. pozīcijā finišējusī itāliete Doroteja Vīrere, bet trešā ar 396 punktiem ir Ēberja, kurai vien trīs punktus zaudē Hermana. Bendika iekrājusi 89 punktus un atrodama 40. vietā.

Latvijas komandas sastāvā Pasaules kausa sezonai šobrīd ir Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotiņš, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise, Baiba Bendika un Jūlija Matvijenko.

Pasaules kausa izcīņā šajā sezonā kopumā būs deviņi posmi un pasaules čempionāts, kas februārī notiks Antholcā-Anterselvā, Itālijā.

0 Komentāru