Bendika PČ vasaras biatlonā supersprinta finālā ieņem 17.vietu

0 Komentāru
Bendika PČ vasaras biatlonā supersprinta finālā ieņem 17.vietu
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Latvijas pārstāve Baiba Bendika piektdien pasaules čempionātā (PČ) vasaras biatlonā Čehijā ieņēma 17.vietu 7,5 kilometru supersprinta finālā.

Finālā Bendika pa trim kļūdām pieļāva pirmajās divās šautuvēs, trešajā viņa bija nekļūdīga, bet vēl divus mērķus neizdevās aizvērt ceturtajā ugunslīnijā. Sportiste finišēja 17.vietā, uzvarētājai Marketai Davidovai no Čehijas zaudējot minūti un 10,3 sekundes.

Davidova finišēja ar laiku 22 minūtes un 43,5 sekundes, 2,9 sekundes zaudēja ukrainiete Jūlija Džima, bet bronza Krievijas Biatlonistu savienības (SBR) pārstāvei Irinai Kazakevičai, kura no līderes iepalika 6,6 sekundes.

Iepriekš 4,5 kilometru kvalifikācijas sacensībās Bendika divās ugunslīnijās kopumā pieļāva četras kļūdas un finišēja 24.vietā.

Ātrākā priekšsacīkstēs 46 dalībnieču konkurencē bija Eiropas čempione poliete Monika Hojniša-Starega. Viņa finišu sasniedza 12 minūtēs un 21,7 sekundēs, Bendiku apsteidzot par 47,6 sekundēm.

Annija Keita Sabule divās šautuvēs neaizvēra četrus mērķus un ierindojās 42.vietā. Viņa uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 16,9 sekundes.

Vīru konkurencē kvalifikāciju lūkos pārvarēt Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš.

Finālam kvalificējas 30 labāko laiku īpašnieki priekšsacīkstēs.

Jau ziņots, ka Sanita Buliņa ceturtdien pasaules čempionātā vasaras biatlonā Čehijā izcīnīja otro vietu 7,5 kilometru supersprintā junioru konkurencē.

Sestdien sievietes un vīrieši pieaugušo un junioru konkurencē sacentīsies sprintā, bet svētdien – iedzīšanā.

Pasaules čempionātā sacensības notiks līdz svētdienai.

0 Komentāru