Beljū: Usiks ir fantastisks čempions un apbrīnojams bokseris, bet es atradīšu veidu, kā viņu apturēt

0 Komentāru
Beljū: Usiks ir fantastisks čempions un apbrīnojams bokseris, bet es atradīšu veidu, kā viņu apturēt
REUTERS/LETA

Sestdienas vakarā pēc Latvijas laika Oleksandrs Usiks Mančestras Arēnā aizstāvēs savus Pasaules boksa asociācijas (WBA), Pasaules boksa padomes (WBC), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās boksa organizācijas (WBO) titulus 1.smagajā svarā cīņā ar britu bokseri Toniju Beljū.

Ceturtdien abi bokseri piedalījās preses konferencē, kurā viens otram veltīja daudz labu vārdu. Īpaši dāsns bija Tonijs Beljū, uzskaitot  sava pretinieka Eiropas, pasaules un olimpiskos titulus un saucot Usiku par pārliecinoši labāko bokseri, ar kādu viņam nācies tikties ringā.

Skaties Usika – Beljū un Brieža – Mikaeljana cīņas HD tiešraidē TVPlay Premium!

WBC titulu Usiks ieguva janvārī Pasaules boksa supersērijas pirmās sezonas pusfinālā uzvarot Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi. Supersērijas finālā uzvarot Krievijas bokseri Muratu Gasijevu, Usiks savā īpašumā ieguva arī WBA un IBF jostas. Līdz 2016.gadam Tonijs Beljū bija WBC pasaules čempions, tomēr bija spiests šķirties no savas jostas, pārejot cīnīties smagajā svarā ar Deividu Heju. Beljū Heju vispirms uzvarēja 2017.gada martā, un 2018.gada maijā arī atkārtotajā cīņā.

0 Komentāru