Komentāri
Beljū nākamo cīņu vēlas aizvadīt pret WBA un IBF čempionu Ļebedevu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Pašreizējais čempions Pasaules Boksa padomes (WBC) pirmajā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijā Tonijs Beljū no Lielbritānijas nākamo cīņu vēlas aizvadīt pret krievu Denisu Ļebedevu, kuram pašlaik pieder jostas Pasaules Boksa asociācijas (WBA) un Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) vērtējumā.

ka Beljū sestdien sekmīgi pirmo reizi aizstāvēja savu WBC titulu, taču uzreiz pēc dueļa viņš izteica gatavību cīnīties ar slaveno tautieti Deividu Heju, kurš sacenšas kategoriju smagākā divīzijā.

Tiesa, pēc WBC noteikumiem Beljū līdz nākamā gada martam jāaizvada cīņa ar šīs jostas obligāto pretendentu latvieti Mairi Briedi, taču brits to nesteidz darīt.

“Mana sapņu cīņa šobrīd ir pret Ļebedevu, taču tādus dueļus sarīkot ir ļoti grūti,” sarunā ar BBC teica Beljū. “Ideālajā pasaulē mana nākamā cīņa būtu tieši pret Ļebedevu, bet pēc tam varbūt es boksētos ar Heju. Tomēr, godīgi runājot, nezinu, kas būs nākotnē.”

“Es varētu arī neboksēties ar Ļebedevu un neapvienot titulus, bet tā vietā doties uz smagsvariem un cīnīties ar Heju, lai ar laiku kļūtu par pasaules čempionu šajā svara kategorijā. Manuprāt, tas pat izklausās labāk,” norādīja Beljū.

Lielbritānijas bokseris jau norādīja, ka viņa un Heja pārstāvjiem jau bijusi tikšanās, lai apspriestu gaidāmo cīņu.

“Man nebūtu pilnīgi nekādu problēmu cīnīties smagsvaru divīzijā. Jau amatieru boksā biju šajā svara kategorijā, turklāt biju pārliecināts, ka esmu radīts tam, lai kļūtu par čempionu smagsvaros. Redzēsim, kā lietas attīstīsies,” izteicās Beljū.

Beljū arī nav slēpis, ka viņa dzinējspēks boksā pašlaik ir nauda, turklāt duelis ar Heju, kurš smagsvaru svara kategorijā tiek uzskatīts par labāko bez titula esošo bokseri, var ienest prāvus finansiālos līdzekļus.

Beljū karjeras laikā uzvarējis 28 no 31 cīņas, 18 no tām noslēdzot ar nokautu.

Briedis sestdien Liverpūlē reitinga cīņas trešajā raundā ar tehnisko nokautu pieveica britu Saimonu Valiliju, sagādājot viņam pirmo zaudējumu desmit aizvadītajās cīņās. Līdz ar to 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis visās 21 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl