Komentāri

ASV beisbola līgas spēlē noticis kāds nepatīkams starpgadījums. Sanfrancisko “Giants” metējs Hanters Striklands speciāli ar bumbiņu iemeta Vašingtonas “Nationals” atsitējam Brūsam Hārperam un abi kārtīgi izvicināja dūres.

Bumbiņa, kura lidoja ar 150 kilometriem stundā, ļoti sāpīgi trāpīja Hārperam un sportists nekavējoties rīkojās. Hārpers metās virsū Stiklandam un abi pamatīgi izvicināja dūres. Par šādu ”šovu” Striklands no līgas saņēmis sešu spēļu diskvalifikāciju, bet Hārpers – četru. Tomēr abi beisbolisti solās šo lēmumu pārsūdzēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl