Basketbola legenda Maikls Džordans no veikalu tīkla piedzen 8,9 miljonus dolāru

1 komentārs
Basketbola legenda Maikls Džordans no veikalu tīkla piedzen 8,9 miljonus dolāru
Foto: AP/SCANPIX

Čikāgas tiesa piektdien piesprieda par labu seškārtējam Nacionālās Basketbola asociācijas čempionam Maiklam Džordanam 8,9 miljonus dolāru kompensāciju, kas būs jāsamaksā Dominick’s veikalu tīklam.

Savulaik Dominick’s veikalu tīkls izmantoja Maikla Džordana attēlu Rancher’s Reserve steika reklāmā bez bijušā basketbalista atļaujas. Vaicāts, vai pats basketbolists ir pagaršojis Dominick’s steiku, Džordans atbildēja, ka nē, un ieteica labāk doties steikus baudīt uz Michael Jordan Steakhouse.

Dominick’s veikalu tīklu mātes kompānijas Safeway pārstāvji nenoliedza pārkāpumu, tomēr uzsvēra, ka kmpensācijas summa ir nesamērīgi liela. Rancher’s Reserve steika reklāma bija redzama, žurnālos, kas veikalu un kiosku plauktos atrodas vien trīs mēnešus. Safeway uzsvēra, ka piespriestā summa atbilst vairāku gadu milzīgam reklāmas

Savukārt Maikls Džordans bija apmierināts ar tiesas spriedumu: ”Es 30 gadus smagi strādāju, lai sasniegtu, to, ko savā karjerā sasniedzu. Un es neļaušu savu vārdu izmantot nelikumīgi ne ASV, ne visā pasaulē. Runa nevienu brīdi nebija par naudu – domāju, ka neviens nedrīkstu cita vārdu izmantot bez viņa piekrišanas. Turklāt kompensācijas paliks tepat – tā tiks ziedota dažādiem labdarības projektiem Čikāgā”.

1 komentārs