Baltijas valstu skatītāji var izbaudīt katru Tokijas olimpisko spēļu 2020 brīdi discovery+ pie Go3

0 Komentāru
Baltijas valstu skatītāji var izbaudīt katru Tokijas olimpisko spēļu 2020 brīdi discovery+ pie Go3
AP/SCANPIX

Pirmo reizi vēsturē Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skatītāji var sekot līdzi pilnīgi visām disciplīnām no Tokijas olimpiskajām spēlēm, kuras būs pieejamas divos Eurosport kanālos un vairāk nekā 50 strīmos.

Go3 discovery+ lietotāji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā varēs pilnībā izbaudīt Tokijas olimpisko spēļu 2020 mirkļus. Gada svarīgāko un lielāko sporta notikumu pārraidīs Eurosport 1 un Eurosport 2 kanāli, kā arī vairāk nekā 50 dažādu sporta veidu tiešraižu strīmi, kas ikvienam sporta cienītājam ļaus sekot savam iemīļotajam atlētam vai sporta veidam.

Justins Docka
Go3 programmu direktors

Esmu lepns, ka sadarbībā ar Discovery un Eurosport varam mūsu abonentiem piedāvāt tik plašu Tokijas olimpisko spēļu atspoguļojumu. Tagad mūsu skatītājiem būs iespēja vērot visas mūsu pašu un starptautiskās sporta zvaigznes, kas cīnīsies par uzvarām grandiozajās sacensībās un palīdzēs popularizēt sporta veidus, kas parasti palikuši ēnā.

Tokijas 2020 olimpiskajās spēlēs sacensības notiks 33 sporta veidos, sadalot 339 medaļu komplektus, kas ir spēļu vēsturē lielākā olimpiskā programma. Tokijā 2020 Starptautiskā olimpiskā komiteja ir iekļāvis četrus jaunus sporta veidus – karatē, sērfingu, skeitbordu un klinšu kāpšanu, savukārt beisbols un softbols ir atgriezies olimpisko spēļu programmā.

Nākamās paaudzes televīzija Go3 ir pieejama viedtālruņos un planšetdatoros (iOS / Android), datoros vietnē Go3.lv, Samsung un LG Smart TV (izgatavotos pēc 2016. gada) un televizoros un citās ierīcēs, kurās darbojas Android TV.

0 Komentāru