Baisa slepkavība – bijušais amerikāņu futbolists nošauj piecus un beigās nogalina arī sevi

Pievienot komentāru
Baisa slepkavība – bijušais amerikāņu futbolists nošauj piecus un beigās nogalina arī sevi
TWITTER

Bijušais NFL spēlētājs Filipss Adamss Dienvidkarolīnas pilsētā Rokhilā nošāvis piecus cilvēkus – pazīstamu ārstu, viņa sievu, divus viņu mazbērnu, mājas darbinieku un vēlāk nogalināja arī sevi.

Nogalinātie ir ārsts Roberts Leslijs, viņa sieva Barbara, Roberta un Barbaras mazbērni Ada un Noa, mājas strādnieks Džeimss Luiss. Vēl viena persona tika ievietota slimnīcā ar šautām brūcēm, sacīja Jorkas apgabala šerifa biroja pārstāvis Trents Fariss.

Apšaudes vietā atstātie pierādījumi liecināja par bijušo amerikāņu futbolistu Filipu Adamsa kā aizdomās turamo. Policija devās uz Adamsa vecāku mājām, viņus evakuēja un pēc tam mēģināja Adamsu sarunāt iznākt ārpus mājas. Tomēr Adams tika trasts miris ar vienu šautu brūci galvā.

Pirmā informācija liecina, ka Leslijs ārstējis Adamsu.  Tomēr Jorkas apgabala šerifs Kevins Tolsons nevarēja apstiprināt, ka Adamss bija ārsta pacients. Leslijs gandrīz 15 gadus bija neatliekamās palīdzības nodaļas medicīnas direktors Rokhilas vispārējā slimnīcā.

32 gadus vecais Filips Adamss Nacionālajā futbola līgā spēlēja piecas sezonas, pārstāvot Jaunanglijas “Patriots”, Sietlas “Seahawks”, Oklendas “Raiders”, Ņujorkas “Jets”, un Atlantas “Falcons”.

2012.gadā “Raiders” sastāvā Adamss trīs spēļu laikā guva divus smadzeņu satricinājumus. Šobrīd nav skaidrs, vai smadzeņu satricinājumi varētu būt atstājuši ilgstošu ietekmi uz viņa veselības stāvokli.