Bailsa pēc vairākām izlaistām sacensībām piedalīsies rītdienas vingrošanas sacensībās

0 Komentāru
Bailsa pēc vairākām izlaistām sacensībām piedalīsies rītdienas vingrošanas sacensībās
AFP/SCANPIX

ASV sporta jaunā zvaigzne Simona Bailsa izlaida četras vingrošanas disciplīnas, skaidrojot to ar savas mentālās veselības situāciju, taču rītdien piedalīsies sacensībās uz līdzsvara baļķa. Savukārt šodien Tokijas olimpiskajās spēlēs vingrošanā sadalīti trīs medaļu komplekti.

Simonai Bailsai palikusi vairs tikai viena iespēja, lai Tokijas OS iegūtu medaļu individuālajās sacensībās, un viņa to rītdien izmantos, piedaloties sacensībās uz līdzsvara baļķa, kur Rio spēlēs izcīnīja bronzu.

Bailsa pirms olimpiskajām spēlēm tika piesaukta kā favorīte uz pamatīgas medaļu ražas iegūšanu, taču 24 gadus vecā sportiste cerēto sešu zelta medaļu vietā pagaidām nav ieguvusi nevienu. Kopā ar ASV izlasi viņa izcīnīja sudrabu komandu sacensībās, bet pēc tam no nākamajām četrām sacensībām izstājās, jo piedzīvoja tā saukto “mentālo bloku”, kas traucē paveikt plānotās kustības, un vingrošanā tas var nozīmēt veselībai bīstamu piezemēšanos.

Tikmēr šodien noskaidroti trīs olimpiskie čempioni. Sacensībās atbalsta lēcienā vienādu punktu skaitu sakrāja korejietis Jevans Šins un krievs Deniss Abļazins, taču Dienvidkorejas sportistam lielākas sarežģītības pakāpes dēļ izdevās iegūt zelta medaļu. Bronzu ieguva armēnis Arturs Davtjans, pasniedzot savai valstij pirmo medaļu šajās olimpiskajās spēlēs.

Vīriešu sacensībās apļos dubultuzvara Ķīnai, Jangam Ļu gūstot savu karjeras lielāko panākumu un pārspējot savu tautieti Hao Jū. Trešo vietu ieguva grieķis Elefterioss Petruniass.

Savukārt sieviešu sacensībās brīvajās kustībās triumfēja amerikāniete Džeida Kerija, par 0.166 punktiem pārspējot itālieti Vanesu Ferrari, kamēr trešo vietu dalīja Japānas sportiste Maja Murakami un ROC komandas pārstāve Angelina Meļņikova.

Vingrošanas sacensības noslēgsies 3. augustā.

0 Komentāru