Austrālijas un Krievijas tenisisti iekļūst “ATP Cup” pusfinālā

Pievienot komentāru
Austrālijas un Krievijas tenisisti iekļūst “ATP Cup” pusfinālā
ATP CUP

Mājinieki austrālieši ceturtdien vēsturē pirmajā “ATP Cup” ceturtdaļfinālā uzvarēja spēcīgo Lielbritānijas izlasi, bet vēlāk Krievija apspēlēja Argentīnu.

Austrālijas izlase trīs spēļu summā bija pārāka par Lielbritāniju ar 2-1.

Pirmajā duelī Niks Kiris (ATP 29.) ar 6-2, 6-2 uzvarēja Kameronu Noriju (ATP 52.), bet otrajā duelī Alekss de Minaurs (ATP 18.) ar 6-7 (4:7), 6-4, 6-7 (2:7) piekāpās Danielam Evanam (ATP 42.).

Ņemot vērā, ka pēc vienspēlēm rezultāts bija neizšķirts 1-1, uzvarētājs tika noteikts dubultspēlē, kur Kiris pārī ar de Minauru ar 3-6, 6-3, 18:16 uzvarēja Džeimiju Mareju un Džo Selisberiju.

Lielbritānijas tenisistiem bija iespēja uzvarēt spēli, bet viņi neprata izmantot četras iegūtās mačbumbas, par ko mājinieki viņus arī sodīja.

“Priecājos, ka izcīnījām uzvaru manā dzimtajā pilsētā Sidnejā,” teica de Minaurs.

Tikmēr Kiris uzsvēra, ka spēle bijusi ļoti saspringta. “Tas bija pats sarežģītākais taibreiks, kādu es jebkad savā karjerā esmu spēlējis. Es noteiktu šovakar iedzeršu sarkanvīnu,” piebilda tenisa sliktais puisis Kiris.

Otrā šī zara pusfinālā tiksies Beļģija un Spānija.

Otrā zara pirmajā ceturtdaļfināla pārī Krievija ar 3-0 pieveica Argentīnu.

Vispirms Karens Hačanovs (ATP 17.) ar 6-2, 7-6 (7:4) pārspēja Gvido Pelju (ATP 25.), bet pusfinālu Krievijai sniedza Daņiils Medvedevs (ATP 5.), kurš ar 6-4, 4-6, 6-3 pieveica Djego Švarcmanu (ATP 13.).

“Tas bija grūts mačs, jo šķiet, esmu gulējis tikai kādas piecas stundas pēdējās divās dienās,” pēc izšķirošās uzvaras teica Medvedevs. “Mača laikā bija dažas reizes, kad jutos tik fiziski noguris. Djego spēlēja brīnišķīgi, un man šķita, ka nespēšu turpināt spēli. Es jutos tik draņķīgi, taču esmu laimīgs, ka uzvarēju.”

Dubultspēlei līdz ar to bija simboliska nozīme. Tomēr arī šajā mačā uzvarēja Krievijas tenisisti. Teimurazs Gabašvili (ATP 183.) un Konstantīns Kravčuks (ATP 419.) apspēlēja Maksimo Gonsalesu (ATP 34.) un Andresu Molteni (ATP 58.) ar 7-6 (7:5), 6-4.

Otrā šī zara pusfinālā tiksies Serbija un Kanāda.

Turnīrs no 3. līdz 12.janvārim norisinās Austrālijā trīs dažādās pilsētās – Sidnejā, Brisbenā un Pērtā. Sacensības tiek aizvadītas nepilnas divas nedēļas pirms sezonas pirmā “Grand Slam” turnīra (Austrālijas atklātā čempionāta).