”Australian Open” – bukmeikeri visaugstāk vērtē Sevastovas izredzes

0 Komentāru
”Australian Open” – bukmeikeri visaugstāk vērtē Sevastovas izredzes

Pirmdien, 14. janvārī, sākās Austrālijas Grand Slam pirmās kārtas spēles, kurās zaudējumu piedzīvoja Aļona Ostapenko. Sporta totalizators Betsafe vērtē, ka Ernestam Gulbim šoreiz ar izlozi nav paveicies, toties Anastasijas Sevastovas izredzes sasniegt vismaz trešo kārtu gan tiek vērtētas augstu.

Salīdzinot ar US Open, kurā Sevastova pēdējos gados regulāri uzrāda augstus rezultātus, un FrenchOpen, kurā Ostapenko izcīnīja vienu no lielākajiem triumfiem Latvijas sporta vēsturē un Gulbis savulaik spēlēja pusfinālā, Austrālijas lielākais tenisa turnīrs latviešiem ir bijis pieticīgāks. Iespējams gan, ka tas tāpēc, ka Latvijas tenisa zvaigznes ir pārāk izlutinājušas savu līdzjutēju auditoriju.

Ernests Gulbis kopš sava pamatīgā krituma ATP rangā tieši lielajos turnīros prot ražīgi papildināt savu punktu ražu. Austrālijā viņam pirmo kārtu gan nav izdevies pārvarēt kopš 2014. gada. Arī šoreiz situācija nerādās lieliska, jo jau pirmajā kārtā pretim stāsies bijušais ”Australian Open” čempions Stens Vavrinka. Vavrinka šobrīd gan atgūstas no traumas, līdz ar to bukmeikeri nemaz tik bezcerīgi neraugās uz Gulbja izredzēm, taču tāpat norāda, ka ticamākais variants Gulbim ir izstāšanās pirmajā kārtā (koeficients 1.30). Otrās kārtas sasniegšana saņēmusi koeficientu 3.85, taču tikšana vēl tālāk tiek uzskatīta jau par ļoti mazticamu notikumu.

Šoreiz gan visskaļāk var iznākt runāt par Anastasiju Sevastovu. Viņa ”Grand Slam” turnīru sagaidīs 13. vietā pasaules rangā un centīsies ceturto gadu pēc kārtas pārvarēt pirmo ”Australian Open” kārtu. Sevastova būs izteikta bukmeikeru favorīte pirmajā kārtā pret Mona Bārtelu, bet otrajā kārtā tiksies vai nu ar kvalifikācijas turnīra uzvarētāju vai 16 gadus veco ASV spēlētāju Vitniju Osuigvi, kura turnīrā uzaicināta ar īpašu ielūgumu. Bukmeikeri Sevastovai kā ticamāko turnīra rezultātu paredz apstāšanos trešajā kārtā, taču ļoti labi tiek vērtētas arī viņas izredzes sasniegt ceturto kārtu vai pat ceturtdaļfinālu (koeficients 7.00).

0 Komentāru