Augustā Ķīšezerā norisināsies pasaules čempionāts vindsērfingā

0 Komentāru
Augustā Ķīšezerā norisināsies pasaules čempionāts vindsērfingā
GINTS IVUŠKĀNS, F64

No 16. līdz 21.augustam Ķīšezerā, Rīgā, norisināsies pasaules čempionāts vindsērfingā “Raceboard” klasē, aģentūru LETA informēja sacensību organizatori.

Šobrīd dalībai čempionātā ir pieteikušies vairāk kā 40 dalībnieku no 15 valstīm – Vācijas, Francijas, Norvēģijas, Argentīnas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Somijas, Polijas, Spānijas, Portugāles, Krievijas, Lielbritānijas, Horvātijas un Lietuvas.

Latvijā starptautiskās “Raceboard” klases sacensības norisināsies jau ceturto reizi. 2010.gadā Latvijā tika organizēts pasaules “Raceboard” čempionāts, kurā Latvijas sportiste Vita Matīse pirmo reizi kļuva par pasaules čempioni.

“Ņemot vērā mūsu sportistu pieredzi un iepriekšējos panākumus, ir liela iespēja, ka arī šogad Latvijas vindsērfinga meistari kāps uz augstākajiem goda pjedestāla pakāpieniem,” saka kluba “360” pārstāvis un sacensību organizators Māris Birzulis.

Vindsērfings ir olimpiskais sporta veids. Olimpiskajās spēlēs līdz šim vindsērfingā ir piedalījušies trīs Latvijas burātāji – Ilona Dzelme, Vita Matīse un Ansis Dāle.

0 Komentāru