Atvadīšanās no traģiski bojā gājušā basketbolista Zeidaka notiks nākamajā pirmdienā

0 Komentāru
Atvadīšanās no traģiski bojā gājušā basketbolista Zeidaka notiks nākamajā pirmdienā
Foto: Ieva Čīka/LETA

Atvadīšanās no aizpagājušajā nedēļā autoavārijā bojā gājušā basketbolista Kristera Zeidaka notiks nākamajā pirmdienā, 13. augustā, paziņojusi viņa ģimene.

Atvadīšanās no Zeidaka un piemiņas dievkalpojums notiks 13. augustā plkst. 13.00 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē.

Zeidaks, kuram bija 28 gadi, dzīvību zaudēja aizpagājušās sestdienas, 28. jūlija, rītā, kad Floridas štata Neipelsas pilsētā ar 2004. gada izlaiduma automašīnu “Chevy Silverado” smagi ietriecās kokā.

Zeidaks pēc studijām ASV 2013./2014. gada sezonā atgriezās Latvijā, kad spēlēja biznesa augstskolas “Turība” sastāvā, bet pēc tam viņš karjeru turpināja “Ventspilī”, kur gan viņam neizdevās nostiprināties.

Savukārt 2014./2015. gada sezonā latvietis pievienojās igauņu komandai no Raplas pilsētas. Sezonu viņš uzsāka ļoti veiksmīgi, tiekot atzīts par Baltijas Basketbola līgas oktobra vērtīgāko basketbolistu, kā arī šādu titulu viņš tajā mēnesī saņēma Igaunijas čempionātā.

Tiesa, pēc tam Zeidaka karjera piedzīvoja pagrieziena punktu, jo viņš tika pieķerts aizliegto vielu lietošanā, sportistam tiekot diskvalificētam uz diviem gadiem. Kopš tā laika informācijas par latvieša gaitām bijis maz, bet pēdējos gadus viņš dzīvoja ASV.

Karjeras laikā Zeidaks spēlējis arī visu vecuma Latvijas jauniešu izlasēs.

Kristers bija pazīstamā Latvijas basketbolista Aigara Zeidaka dēls.

0 Komentāru