Komentāri
Ātrumlaivu braucējs Slakteris avarē sezonas pēdējā posmā
Foto: LETA ()

Latvijas ātrumlaivu pilots Uvis Slakteris svētdien Portugālē Otrās formulas (F-2) pasaules čempionāta noslēdzošajā, septītajā, posmā ūdensmotosportā avarēja, tādējādi sacensības neturpinot.

Slakteris šajā posmā bija galvenais pretendents uz čempionāta kopvērtējuma trešo vietu.

Kā vēsta Latvijas Ūdens motosporta federācija (LŪMSF), brīvajos treniņos jau vairāki piloti stiprā vēja dēļ bija apmetuši kūleņus, turpretī Slakteris bija uzrādījis otro labāko laiku.

Tiesa, pagriezienā pie bojas viens no konkurentiem nespēja novaldīt savu laivu un ietriecās Slaktera formulā. Laivas apmeta vairākus kūleņus un no tālākās cīņas bija spiestas izstāties.

Slaktera laiva pēc avārijas piezemējās otrādi, un pilots palika kapsulā zem ūdens. Trieciena rezultātā bija bojāts kapsulas atvēršanas mehānisms, un apgrūtināta izkļūšana no laivas. Labais sāns formulai tika gandrīz iznīcināts, laivas klājs pārlauzts, bet motoram būs nepieciešams nopietns remonts.

“Esmu priecīgs, ka tomēr neskatoties uz bojāto kapsulas atvēršanas mehānismu un saņemto triecienu, spēju pieņemt pareizos lēmumus, kā rīkoties šajā nestandarta situācijā. Šoka stāvoklis, kad nesaproti kā rīkoties, bija īss, un viss beidzās laimīgi. Ceru, ka uz manu veselību šī avārija arī neatstās negatīvu iespaidu un, nākošajā sezonā varēšu cīnīties ne tikai par bronzas medaļu, bet pat zeltu,” LŪMSF citē Slakteri.

Augusta izskaņā notikušajā posmā Lietuvā Slateris izcīnīja uzvaru.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl