Komentāri
Ātrumlaivu braucējs Slakteris avarē sezonas pēdējā posmā
Foto: LETA ()

Latvijas ātrumlaivu pilots Uvis Slakteris svētdien Portugālē Otrās formulas (F-2) pasaules čempionāta noslēdzošajā, septītajā, posmā ūdensmotosportā avarēja, tādējādi sacensības neturpinot.

Slakteris šajā posmā bija galvenais pretendents uz čempionāta kopvērtējuma trešo vietu.

Kā vēsta Latvijas Ūdens motosporta federācija (LŪMSF), brīvajos treniņos jau vairāki piloti stiprā vēja dēļ bija apmetuši kūleņus, turpretī Slakteris bija uzrādījis otro labāko laiku.

Tiesa, pagriezienā pie bojas viens no konkurentiem nespēja novaldīt savu laivu un ietriecās Slaktera formulā. Laivas apmeta vairākus kūleņus un no tālākās cīņas bija spiestas izstāties.

Slaktera laiva pēc avārijas piezemējās otrādi, un pilots palika kapsulā zem ūdens. Trieciena rezultātā bija bojāts kapsulas atvēršanas mehānisms, un apgrūtināta izkļūšana no laivas. Labais sāns formulai tika gandrīz iznīcināts, laivas klājs pārlauzts, bet motoram būs nepieciešams nopietns remonts.

“Esmu priecīgs, ka tomēr neskatoties uz bojāto kapsulas atvēršanas mehānismu un saņemto triecienu, spēju pieņemt pareizos lēmumus, kā rīkoties šajā nestandarta situācijā. Šoka stāvoklis, kad nesaproti kā rīkoties, bija īss, un viss beidzās laimīgi. Ceru, ka uz manu veselību šī avārija arī neatstās negatīvu iespaidu un, nākošajā sezonā varēšu cīnīties ne tikai par bronzas medaļu, bet pat zeltu,” LŪMSF citē Slakteri.

Augusta izskaņā notikušajā posmā Lietuvā Slateris izcīnīja uzvaru.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl