Atcelts pludmales volejbola turnīrs Meksikā, Samoilovs un Šmēdiņš aicina cilvēkus palikt mājās

0 Komentāru
Atcelts pludmales volejbola turnīrs Meksikā, Samoilovs un Šmēdiņš aicina cilvēkus palikt mājās
TWITTER

Koronavīrusa izplatības dēļ uz nenoteiktu laiku pārcelts arī marta beigās Meksikas pilsētā Kankunā paredzētais Pasaules tūres pludmales volejbolā četru zvaigžņu turnīrs, informē rīkotāji. Turnīram bija jānotiek no 24. līdz 29.martam.

Neilgi pirms turnīra atcelšanas Latvijas sieviešu vadošais duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka paziņoja, ka nepiedalīsies šajās sacensībās un mēģinās atgriezties Latvijā. Tāpat Meksikā gribēja spēlēt arī Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, kuri jau atgriezušies dzimtenē.

Ceļošanas ierobežojumu dēļ sezonu Pasaules tūres posmā Dohā nevarēja sākt Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kā arī Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs.

Pļaviņš/Točs par aizliegumu ieceļot Katarā paziņoja jau laicīgi, norādot, ka uz turnīru nedosies, tomēr otrs duets nolēma izmēģināt laimi, taču tālāk par Kataras lidostu neizdevās tikt, jo viņi iepriekš pēdējo 14 dienu laikā bija apmeklējuši Ēģipti.

Pļaviņš/Točs un M.Samoilovs/Solovejs sagatavošanos sezonai aizvadīja sev labi zināmajā Ēģiptē. Ciemos pie latviešu dueta un pieredzējušā speciālista Genādija Samoilova bija ieradušies arī citi vadošie pasaules pāri.

Tikmēr Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs sava jaunā trenera Marko Solustri vadībā sezonai gatavojās Brazīlijā. Savā tvitera kontā volejbolisti aicina arī cilvēkus palikt mājās.

0 Komentāru