Atcelta Latvijas volejbola čempionātu sezona

0 Komentāru
Atcelta Latvijas volejbola čempionātu sezona
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valde pieņēma lēmumu par Latvijas čempionātu 2019./2020. gada sezonas slēgšanu, uzvarētājus nepasludinot, tomēr vietu sadalījumu nosakot pēc regulārā čempionāta rezultātiem.

Ņemot vērā koronavīrusa epidēmiju un valsts pārvaldes noteiktos ierobežojumus, LVF valde pirmdien pieņēma lēmumu pabeigt 2019./2020.gada sezonas “Credit24” Meistarlīgas Latvijas čempionāta vīriešiem, Latvijas čempionāta sievietēm un Nacionālās līgas sacensības, nerīkojot izslēgšanas spēles.

Komandu secība aizvadītajā sezonā tiek noteikta pēc to ieņemtajām vietām pamatturnīrā, bet “Credit24” Meistarlīgas Latvijas čempionātā vīriešiem – pēc “Credit24” Meistarlīgas pamatturnīra rezultātiem.

Latvijas čempionātā vīriešiem labāko trijnieks sarindojas šādi: Jēkabpils “Lūši”, RTU/”Robežsardze” un “Biolars”/Jelgava.

Latvijas čempionātā sievietēm labāko trijnieks pēc pamatturnīra ir šāds: “Jelgava”/LLU, “Rīgas Volejbola skola” un RSU/MVS. Aiz pirmā trijnieka palika secīgi “Mārupe”, “Murjāņu sporta ģimnāzija”, “Gulbene”, “Latvijas Universitāte” un “Babīte”.

Nacionālajā līgā pirmās trīs komandas “Ezerzeme”, “Daugavpils novads”/DT un “Jēkabpils Juniori”/JSS. Tālāk palika “Ventspils”, “Ozolniek, RTU; “Vecumnieki, RVS; “Aizpute”, “Talsi”, Kuldīga”, “Jelgavas novads” un MSĢ/LAT U-17 komandas.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem kļuva “Lūšu” volejbolisti un RVS volejbolistes.

0 Komentāru