Komentāri
Arī pārējie divi Latvijas pludmales volejbola dueti kvalificējas PK posma izslēgšanas turnīram
Foto: pixabay.com

Latvijas pludmales volejbola dueti Rihards Finsters/Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža piektdien izcīnīja uzvaras Maskavā notiekošā Pasaules kausa triju zvaigžņu turnīra pamatsacensību izšķirošajos mačos par ceļazīmēm uz izslēgšanas turnīru, pievienojoties Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam, kuri dalību “play-off” bija garantējuši jau iepriekš.

Šajā turnīrā tika izmēģināts jauns Pasaules kausa turnīru apakšgrupu sacensību formāts, kurā katrs pāris apakšgrupā aizvadīja divas spēles – vispirms savā starpā tikās grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēroja abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guva pa vienai uzvarai, iekļuva izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības būs noslēgušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samoilovs un Šmēdiņš ceturtdien turnīru sāka ar uzvaru, bet zaudēja otrajā mačā, savukārt abi pārējie dueti pirmajās cīņās zaudēja, tāpēc piektdien aizvadīja izšķirošos mačus par tiesībām turpināt sacensības.

Finsters un Točs, kuri turnīru uzsāka vēl no kvalifikācijas un izlikti ar 29.numuru, trīs setu cīņā ar 2-1 (21:18, 11:21, 15:12) pārspēja ASV pludmales volejbolistus Džeikobu Gibsu un Teiloru Krabu, kuri bija izlikti ar 13.numuru.

Ja pirmajā setā latvieši izcīnīja uzvaru, tad otrajā setā jau pašā sākumā nonāca iedzinējos un cieta zaudējumu, līdz ar to ceļazīme uz izslēgšanas turnīru tika sadalīta izšķirošajā, trešajā, setā. Tajā abi dueti atkal cīnījās līdzvērtīgi, bet seta galotnē virsroku guva latvieši.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl