Komentāri
Arī Latvijā būs iespēja redzēt Meivezera-Makgregora supercīņu!

Arī Latvijā būs iespēja redzēt 26.augusta Floida Meivezera – Konora Makgregora supercīņu – to pārraidīs video satura platforma Viaplay!

26.augustā T-Mobile Arēnā Lasvegasā notiks gadsimta boksa cīņa starp Floidu Meivezeru un Konoru Makgregoru. Ringā tiksies nevienā profesionālajā cīņā nezaudējušais Meivezers, kurš ir bijis pasaules čempions piecās dažādās svara kategorijās, un Makgregors, kurš vienlaicīgi ir bijis UFC titulu īpašnieks divās svara kategorijās.

2016.gadā ESPN nosauca Meivezeru par pēdējo 25 gadu labāko bokseri “pound for pound” versijā. Floida sasniegumi, tituli un balvu saraksts aizņemtu krietnu A4 lapas daļu. Vienlaicīgi Meivezers ir zināms kā ļoti lielu auditoriju piesaistošs bokseris, kurš ar par savām cīņām nopelnījis summas ar daudzām nullēm – žurnāls Forbes 2012., 2013., 2014. un 2015.gadā Floidu nosauca par pasaules pelnošāko sportistu.

Foto: Floida Meivezera publiskais treniņš

Līdzīgi ir ar Makgregoru UFC cīņās – Konors ir piedalījās četrās no sešām visu laiku pelnošākajām UFC cīņām. Vēl gada sākumā šī cīņa šķita neispējama. UFC prezidents Dana Vaits, ilustrējot cīņas neiespējamību, pat piebilda, ka drīzāk viņš varētu kļūt par pieckārtējā NFL čempiona Toma Breidija aizstājēju. Un tomēr Meivezera – Makgregora cīņa notiks. Un Latvijas skatītājiem to pārraidīs Viaplay.

Foto: Floida Meivezera publiskais treniņš

Lasi vēl