Arī bagātie raud – tenisiste Azarenka ar pusotrgadīgo dēlu beidzot var atstāt Ameriku

4 komentāri
Arī bagātie raud – tenisiste Azarenka ar pusotrgadīgo dēlu beidzot var atstāt Ameriku
AFP/LETA

Slavenā Baltkrievijas tenisiste Viktorija Azarenka beidzot varēs piedalīties tenisa turnīros ārpus ASV, jo ir atrisinājies viņas strīds ar bijušo partneri par abu dēla aizbildniecības tiesībām.

28 gadus vecā Azarenka ilgu laiku tiesājās par sava dēla aizbildniecību, tāpēc bija spiesta uzturēties ASV, nevarot pamest šīs valsts teritoriju. Azarenkas bijušais partneris Billijs Makīdžs bija vērsies tiesā ar prasību par dēla aizbildniecību, tāpēc tenisistei nebija iespējams kopā ar bērnu atstāt Kalifornijas štatu.

Šīs problēmas dēļ Azarenka pērn augustā nepiedalījās ASV atklātajā čempionātā, kā arī atsauca dalību no šīs sezonas Austrālijas atklātā čempionāta. Šosezon viņa piedalījusies tikai divos turnīros – Indianvelsas un Maiami WTA “Premier” sacensībās.

Tomēr tagad aizbildniecības lieta ir atrisināta. Azarenka pirmdien savā “Twitter” kontā rakstīja, ka viņas un dēla Leo piedzīvojums var sākties, abiem dodoties uz Eiropu.

Azarenka, kura šobrīd pasaules rangā atrodas 99.vietā, plānojusi piedalīties Madrides WTA “Premier” turnīrā, kas sāksies 5.maijā.

“Mammas un Leo piedzīvojums sākās. Eiropa, mēs nākam. Pirmā pieturvieta – Madride,” rakstīja bijusī pasaules ranga līdere Azarenka.

Azarenka par Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju kronēta 2012. un 2013.gadā. Tāpat viņa tajos gados spēlēja ASV atklātā čempionāta finālos, abos gadījumos piekāpjoties titulētajai amerikānietei Serēnai Viljamsai.

Baltkrieviete pēc bērna piedzimšanas sacensību apritē atgriezās pagājušā gada jūnijā, kad tika līdz otrajai kārtais Maljorkas WTA “International” turnīrā, bet pēc tam sasniedza ceturto kārtu Vimbldonas čempionātā.