Arī 9. sezonā Ghetto Games turpinās ”spridzināt”

Komentāri

Ghetto lielā ģimene uz sezonas atklāšanas rituālu pulcēsies Rīgā, Grīziņkalnā, 2017. gada 13.maijā plkst. 19:30. Ielu sporta veidu un veselīga dzīvesstila piekritēji tiks iepazīstināti ar jaunajiem sezonas pasākumiem. Kopā ar svinīgo atklāšanas pasākumu Grīziņkalna sporta kompleksā tiks rīkotas arī ielu basketbola sacensības. 

Raimonds Elbakjans

Raimonds Elbakjans

9. sezonas sauklis ir ”Piedalies!”. Nevar tā blakus līdzi just, tāpēc attīstam sevī spēju vienmēr būt aktīviem, stiprinot sevi godīgā spēlē! Tikai cilvēks, kurš ir atradis savu talantu saskaņā ar savu patieso vēlmi, var atbalstīt citus.

Arī šajā sezonā Ghetto Basket turnīri un spēles notiks bez tiesnešiem, mācoties savstarpējo cieņu un, jo īpaši, cieņu pret sievietēm. Ghetto Games kustība visu sporta veidu turnīros organizēs īpašas aktivitātes meitenēm pašapziņas stiprināšanai, aicinot būt aktīvām un veselīgām . Sportot Grīziņā un visos reģionos aicināts ikviens, neatkarīgi no vecuma. Spēlētājam komandu sameklēs arī uz vietas reģistrācijā.

Video

Ghetto Florbols. Ghetto Floorball turnīros, kas Grīziņā notik katru otrdienu, plānots lielāks dalībnieku skaits nekā iepriekšējā sezonā. Viens no jaunumiem Ghetto Floorball turnīru ietvaros būs grupu nosaukums ”GRANDI”, kā arī U13 un U16 grupas, nomainot iepriekš pieņemtos – ”Elites” un ”Chill” grupu nosaukumus. Platās treniņbiksēs spēlēt vairs nedrīkstēs un spēles laikā dalībnieki mainīsies ar laukuma pusēm..

Ghetto Futbols. Katru trešdienu Grīziņkalnā tāpat kā līdz šim notiek Ghetto Football. 19. jūlijā pirmo reizi Latvijā norisināsies Starpautiskais turnīrs ielu futbolā. Plānots, ka to apmeklēs vairāki simti skatītāju un turnīram tiks pieteikts liels dalībnieku skaits – tajā piedalīsies spēlētāji no 10 dažādām Eiropas valstīm.. Turnīrā dalībnieki sacentīsies gan ”3 pret 3” un ”Panna 1×1” formātos, gan Freestyle kategorijā. Latvija ir kļuvusi par divkārtējo Eiropas čempioni futbolā, uzvarot gan 2015., gan 2016. gadā ”European Soccer Championship” turnītā Vācijā. Starptautiskajā turnīrā tiks uzlabots turnīra nolikums, lai pasākums kļūtu par svētkiem visiem atnākušajiem. Savukārt Ghetto Games akadēmija Liepājā organizē Ghetto Football pasākumu 12.augustā Liepājā.

Ghetto Basket. Jau no pirmās Ghetto Games sezonas, katru ceturtdienu Grīziņkalnā notiek Ghetto Basket turnīri. Ņemot vērā iespēju, ka ielu basketbols tiks iekļauts Olimpisko spēļu sastāvā, visi Ghetto Basket turnīra dalībnieki un spēļu rezultāti tiks publicēti un reģistrēti ”FIBA 3×3 Planet” mājaslapā. Reizi mēnesī Ghetto Basket ietvaros tiks aizvadīti arī ratiņbasketbola strītbola turnīri. Savukārt 13. jūlijā norisināsies pirmais internacionālais ”Street Basket” turnīrs Grīziņkalnā – Road to Moscow Open. Ghetto Basket turnīros tiks mainīts arī grupu sadalījums – tajos dalībnieki tiks iedalīti U12, U14, U16, 17+, Old school (40+) un meiteņu grupās, kā arī turnīru jaunākās grupas – U12, U14 un U16 – spēles aizvadīs ar tiesnešiem. Lielākie basketbola svētki ārpus Grīziņkalna sporta kompleksa norisināsies Cēsīs (22. jūlijā). Reģionālie turnīri notiks Jēkabpilī (20. maijā), Ogrē (27. maijā), Krāslavā (22. jūlijā) Bauskā (5. augustā), Saldū (12. augustā) un Kuldīgā (26. augustā).
Ghetto Fight. 26. jūnijā un 28. augustā norisināsies viens no skarbākajiem, bet godīgākajiem projektiem Ghetto Games ietvaros – Ghetto Fight. Šie pasākumi ir pierādījums tam, ka cīņas nav tikai veids, kā apliecināt savu fizisko, bet arī morālo spēku. Tā ir vieta, kur jaunie cīkstoņi pierāda ne tikai savu izveicību, bet arī godīgas spēles stratēģiju un cilvēcību pāri visam.

Ghetto Kings of Air. Viens no vizuāli krāšņākajiem un interesantākajiem basketbola notikumiem Ghetto Basket ietvaros būs starptautiski atzītais pasākums ”Ghetto Kings of Air”, kas notiks šī gada 11. jūlijā. Pasākumā savas prasmes un virtuozitāti bumbas triekšanā grozā no augšas pierādīs Pasaulē, Eiropā un Latvijā atzītie labākie ”dankeri”. Galvenā balva šajā pasākumā ir 1000 EUR vērta naudas balva, tāpēc skatītāju priekšā ”dankošana” tiek pacelta jaunā līmenī.

Lasi vēl