Komentāri
Ar vēstījumu par mieru pasaules ielās noslēdzies pirmais “Ghetto Dance Battle” Filipīnās
Foto: Ghetto Games

”Ghetto Games” komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu.

Ghetto Dace Grīziņkalns deju studijas dejotāji un treneri Darja Šubina un Heorhijs Truško sacensības ielu dejās organizēja kopā ar vietējo “Philippine Allstars” komandu, kura ikdienā vada bezmaksas treniņus ielu bērniem, un, dažādos geto organizē projektu “Hip Hop for Hope.” Pasākumā ieradās ap 50 dejotāju, kas pārstāvēja visus šobrīd pasaulē aktuālos deju stilus, tostarp, arī Rīgā reti redzēto locking un cramp, kas no malas izskatās kā agresīva enerģijas izlāde, izmantojot visu ķermeni, taču tās izcelsme meklējama Āfrikas senajās dejās ar īpašu garīgo nozīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Dejotāji priecājās par iespēju parādīt savas prasmes un akcentēja, ka šādi pasākumi stiprina vietējo kopienu, rāda jaunajiem dejotājiem priekšzīmi un dažādus deju stilus, kā arī ļauj pilnveidot savas tehniskās iemaņas. Atšķirībā no Rīgas Manilā ielu deju treniņi notiek tikai uz ielām un dejotāji daudz brīvāk veido pārejas, kā arī kombinē dažādus stilus ielu dejās.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl