Komentāri
APSVEICAM! Ķibermanim olimpiskajā Phjončhanā bronza četriniekos
Foto: REUTERS/SCANPIX

  Bobslejistu Oskara Ķibermaņa un Oskara Melbārža četrinieku ekipāžas svētdien olimpiskā Phjončhanas trasē izcīnīja attiecīgi trešo un ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas bobslejā noslēdzošā posma sacensībās.

Ķibermanim četriniekos šis bija otrais goda pjedestāls Pasaules kausa sezonā. Janvāra beigās viņa kvartets izcīnīja uzvaru Sanktmoricas posmā. Ķibermanis, kura kamanas iestūma Jānis Jansons, Matīss Miknis un Raivis Zīrups, pirmajā braucienā bija otrais, bet otrajā uzrādīja piekto rezultātu, divu braucienu summā atkāpjoties uz trešo pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pēc pirmā brauciena bija dalītā ceturtajā vietā, bet otrajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Krievijas pilota Aleksandra Kasjanovs četrinieks, kas triumfēja arī Pasaules kausa kopvērtējumā. Otro vietu izcīnījušais šveicietis Riko Pēters Kasjanovam zaudēja 0,23 sekundes. Trīs sekundes simtdaļas lēnāks bija Ķibermanis, bet vēl tikpat daudz atpalika Melbārdis.

Pasaules kausa kopvērtējumā ar 1500 punktiem uzvarēja Kasjanovs, kuram ar 1471 punktu sekoja Pēters, bet trešajā vietā ar 1362 punktiem bija Stīvens Holkombs. Tikmēr Ķibermanis ar 1009 punktiem sezonu noslēdza 11.pozīcijā, Melbārdis ar 931 punktu bija divas vietas zemāk, bet Uģis Žaļims ar 352 punktiem bija 23.pozīcijā.

sestdien divnieku sacensībās uzvaru izcīnīja Pasaules kausu ieguvušais vācietis Frančesko Frīdrihs, kamēr Ķibermanis kopā ar stūmēju Matīsu Mikni ieguva sudrabu. Tikmēr Žaļims ar Jāni Jansonu bija devītie, bet Melbārdis ar Jāni Strengu pēc pirmajā braucienā iegūtās sestās vietas pēcāk bija spiesti atslīdēt uz 12.pozīciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl