Komentāri
Apsveicam! Aivars Visockis izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionātā bodibildingā
Foto: MATTHIAS BUSSE

Trešdien mājup no Spānijas pilsētas Santa Susannas atgriezās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas izlase, kas no 3. līdz 9. maijam piedalījās IFBB Eiropas fitnesa un bodibildinga čempionātā junioru, pieaugušo un masteru kategorijās.

Sacensības ilga piecas dienas un pulcēja vairāk kā 1100 sportistus no 44 Eiropas valstīm. Latvijas izlasi pārstāvēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova, galvenais treneris Vladimirs Belovs un septiņi Latvijas izlases sportisti.

Foto

Pirmajā sacensību dienā startēja vīrieši bodibildinga kategorijās un Latvijas titulētākais sportists Aivars Visockis kategorijā Masters bodybuilding +55 gadi uzrādīja lielisku rezultātu, izcīnot 3. vietu un bronzas godalgu Latvijai.

Pagājušā gada IFBB Eiropas čempions Elvis Rudbahs startēja divās vecuma kategorijās – junioros un pieaugušajos. Kategorijā Mens physique +182cm divdesmit sportistu konkurencē Elvis ierindojās augstajā 7.vietā un tikai viens solis viņu šķīra no prestižā fināla sešinieka.

Ne mazāk pārsteidzošs un patīkams bija vietu sadalījums kategorijā Bikini fitness, kur no Latvijas dažādās auguma kategorijās kopā dalību ņēma piecas sportistes. Latvijas izlases debitante Vironika Aleksandrova 29 sportistu konkurencē uzrādīja fantastisku rezultātu un ierindojās godalgotajā 5.vietā kategorijā Bikini fitness -169cm. Patīkami ir tas, ka šajā skaitliski lielajā disciplīnā, kur katrā kategorijā startē vidēji 30 sportistes beidzot arī Latvijas sportiste uzrādīja pasaules līmeņa rezultātu! Ivanda Laizāne kategorijā bikini fitness -164cm ieņēma 8.vietu un Jevgēnija Soldatenko šajā pašā kategorijā ierindojās 12.vietā.

Ivandai Andriksonei un Kristīnei Indričai šoreiz pusfināli pagāja secen, jo diemžēl neizdevās iekļūt top 15 sportistu skaitā.

Master bikini fitnesa kategorijā, kur dalībnieces tiek iedalītas divās auguma kategorijās startēja divas sportistes no Latvijas. Kategorijā Master bikini fitness +35 gadi  Vironika Aleksandrova izcīnīja 7.vietu četru punktu attālumā no fināla, bet Ivanda Laizāne ierindojās 13.vietā (kopā kategorijā startēja 29 dalībnieces).

Pasākuma ietvaros notika arī ikgadējais Eiropas Bodibildinga un fitnesa federācijas kongress, kur Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova tika apbalvota ar IFBB Sudrabu medaļu par izciliem sasniegumiem bodibildinga un fitnesa sporta veidu attīstībā Latvijā un pasaulē. Apbalvojumu pasniedza IFBB Starptautiskās federācijas prezidents Dr.Rafaels Santonja.

Latvijas IFBB federācija apsveic Latvijas izlasi ar lielisko un rezultatīvo uzstāšanos Spānijā, un ar optimismu gatavojas rudens sezonai, kur IFBB Latvijas komanda piedalīsies Arnold Classic turnīrā 2017 Barselonā, IFBB Pasaules čempionātos Benidormā un Francijā, kā arī citās augsta līmeņa sacensībās!

Lasi vēl