Aplūko, kā Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvada treniņnometni

Komentāri
Aplūko, kā Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvada treniņnometni
Foto: Juris Presņikovs

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20.augustā, Ventspilī norisināsies starptautisks turnīrs lakrosā ”Ventspils Lacrosse Open 2017”, kurā piedalīsies Latvijas, Norvēģijas un Nīderlandes izlases. Tikmēr no 12. līdz 16. augustam Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvadīja treniņnometni Ventspilī.

Foto: Ieskaties galerijā, uzzini, kā norisinās treniņi un iepazīsti šo sporta veidu

Šis būs pirmais tik augsta līmeņa lakrosa turnīrs Ventspilī, un līdzjutējiem būs iespējams skatīties aizraujošu un ātru lakrosu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā turnīra dienā 19. augustā plkst. 11:00 notiks turnīra atklāšanas ceremonija, bet plkst. 11:30 jau tiks aizvadīta pirmā spēle ar Nīderlandes valstsvienību. Tajā pašā dienā Latvijas izlases aizvadīs vēl vienu spēli pret Norvēģijas izlasi. Spēles sākums 17:00.

Savukārt 20. augustā tiks izspēlēta turnīra pēdējā spēle starp Norvēģijas un Nīderlandes izlasēm. Spēles sākums plkst. 9:30.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl