Aparjode ieņem ceturto vietu kamaniņu sportā pasaules čempionātā

0 Komentāru
Aparjode ieņem ceturto vietu kamaniņu sportā pasaules čempionātā
REUTERS/SCANPIX

Latvijas sportiste Kendija Aparjode sestdien Sočos pasaules čempionātā kamaniņu sportā sieviešu vieninieku sacensībās finišēja ceturtajā vietā.

Pirmajā braucienā ar septīto numuru startēja Aparjode, kura trasi veica bez acīmredzamām kļūdām, braucienā ierindodamies sestajā vietā un no līderes mājinieces Jekaterinas Katņikovas atpaliekot par 0,2 sekundēm.

Kā nākamā trasē devās Elīza Cauce un veica gandrīz ideālu braucienu, apsteidzot pirms tam braukušo krievieti Viktoriju Demčenko, taču beigās viegls borta skāriens viņu atmeta atpakaļ uz trešo vietu braucienā 0,086 sekundes aiz Katņikovas.

Ulla Zirne iestūrēja bortā jau trases augšdaļā un distances turpinājumā nespēja atgūt augšā zaudēto – desmitā vieta ar 0,318 sekunžu atpalicību no līderes.

Otrajā braucienā trases rekordu sasniedza pieredzējusī krieviete Tatjana Ivanova, kura pirmajā braucienā kļūdījās un sasniedza vien 13.rezultātu.

Zirne nedaudz saslīdēja pēc starta virāžās, taču veica labu braucienu, finišējot devītajā vietā 0,659 sekundes aiz uzvarētājas Katņikovas.

Aparjode ar gandrīz ideālu braucienu bija pirmā, kura divu braucienu summā tika garām Ivanovai, un, vairākām konkurentēm kļūdoties, ieņēma augsto ceturto vietu 0,428 sekundes aiz uzvarētājas.

Jaunu trases rekordu sasniedza vāciete Jūlija Taubica, apsteidzot arī Aparjodi un beigās saņemot sudraba medaļu ar 0,094 sekunžu atpalicību no Katņikovas.

Cauce kļūdījās jau pašā trases augšā, netiekot galā ar starta virāžu, un divu braucienu summā finišēja vien 14.vietā 1,059 sekundes aiz čempiones.

Bronzas medaļu saņēma mājiniece Demčenko, kura no tautietes Katņikovas atpalika par 0,139 sekundēm, bet Katņikova arī otro braucienu aizvadīja izcili, piekāpjoties vien jaunajai trases rekordistei Taubicai un divu braucienu summā finišēdama pēc minūtes un 39,398 sekundēm. Viņai tas bija jau otrais zelts Sočos pēc uzvaras piektdien sacensībās sprintā.

0 Komentāru